Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c0/1088_820_2/sffgs0d9rb8z6s9uluezvdfu4s83w6kw.JPG
№ 217582
Total area: 53 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR
3 491 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/db3/1088_820_2/2vnic75qngrpbrg6sjmz7j4ppvbkdt96.jpg
№ 217581
Total area: 129 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 110 m2
680 000 EUR+VAT
5 271 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/33b/1088_820_2/q869045khnk1od3m05eousx8hb764frr.jpg
№ 217579
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 188 m2
780 000 EUR+VAT
5 493 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/1c3/1088_820_2/l19iz3n9dj9hvptai7ibfa04npw33cf0.jpg
№ 217577
Total area: 129 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 110 m2
680 000 EUR+VAT
5 271 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/9c3/1088_820_2/qujlt5w309y6yio63p3x6cdj4mdcp2be.jpg
№ 217574
Total area: 143 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 185 m2
780 000 EUR+VAT
5 455 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/29b/1088_820_2/5fdtdqpssqcum124q7tcia0f3ql3zg2t.jpeg
№ 217573
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR
2 554 EUR/m2
№ 217571
Total area: 57 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR
3 070 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/ebd/1088_820_2/9ts7r83aa7xpzhta5ha9r93htq01ck15.jpg
№ 217570
Total area: 129 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 110 m2
690 000 EUR+VAT
5 349 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/936/1088_820_2/0o3kgehsamqn8bkidtglmgjfgpsbp831.jpeg
№ 217568
Total area: 117 m2
Bedrooms: 2
600 000 EUR
5 128 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b76/1088_820_2/1yh0bcrc8bvmzd4ri2tvfrbfi33gqylp.jpg
№ 217544
Total area: 345 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 6520 m2
1 500 000 EUR
4 348 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b4/1088_820_2/wmu9e5zor0bwz7c33q43dss7wy2pe12r.jpg
№ 217540
Total area: 688 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 6083 m2
2 000 000 EUR
2 907 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e25/1088_820_2/jldz2ata2df2op58rpms807m479auvmg.jpg
№ 217515
Total area: 116 m2
Bedrooms: 2
780 000 EUR
6 724 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e3f/1088_820_2/gmdvy1d6atz3pdglqkqpkepy99a4on1d.jpg
№ 217513
Total area: 147 m2
Bedrooms: 4
1 495 000 EUR
10 170 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd5/1088_820_2/0go00zmurqzjnqenq3lc2stghfctb9w0.jpeg
№ 217512
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR
2 473 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/74b/1088_820_2/b25h3686cogtw5j755sf1dqsnhjepus3.jpeg
№ 217504
Plot Size: 922 m2
425 000 EUR+VAT
461 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/75c/6w3wboxxgtiumqnj6ftcexezkspg4lps.jpg
№ 217443
Total area: 51 m2
Bedrooms: 1
195 000 EUR
3 824 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/4fb/y541f528l2zzv9jmjnw8defrhweavmut.jpg
№ 217442
Total area: 350 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1800 m2
800 000 EUR
2 286 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c40/1088_820_2/xgm6e4pnk1eac13lq416gu23muqjlbzv.jpeg
№ 217437
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
680 000 EUR+VAT
4 121 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/582/1088_820_2/qunna5pbrcxfjvjv1d10rwkt3brituyb.jpeg
№ 217436
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
675 000 EUR+VAT
4 091 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/673/1088_820_2/u1f7nlq8s1mfojtzpfp1v1c0a52ugsb1.jpeg
№ 217435
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 255 m2
670 000 EUR+VAT
4 061 EUR/m2