Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/291/1088_820_2/0oh4hndw7w21i3bvj0mrfctxous8v1iy.jpg
№ 217910
https://dom.com.cy/upload/uf/1f4/8kb75q22p8cdtte5mobfbjgtdy3ltgz3.jpeg
№ 217909
Plot Size: 559 m2
600 000 EUR
1 073 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3fd/1088_820_2/ya645ssi3cjxi0ahj838uu3trrnhjuwu.jpg
№ 217835
Total area: 355 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 740 m2
1 390 000 EUR+VAT
3 915 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/bb3/1088_820_2/v5z3mq6ranuzicusmkbvuof93b1rljef.jpg
№ 217834
Total area: 355 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 740 m2
1 600 000 EUR+VAT
4 507 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/017/1088_820_2/fkhczzqaspo9m8o6xvdbjj9xwy5m34v6.jpg
№ 217832
Total area: 355 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 740 m2
1 350 000 EUR+VAT
3 803 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f6a/1088_820_2/b7pc1aem0yuu0f1qys7phm1f425t4ljq.jpg
№ 217748
Total area: 259 m2
Bedrooms: 4
1 320 000 EUR
5 097 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5cc/1088_820_2/cohzbawkur1v1sdkslj950s6cxcbvtq3.jpeg
№ 217746
Total area: 120 m2
Bedrooms: 2
213 000 EUR
1 775 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/6e5/cmvhmfq2d4lr9m8lclr7wmepkjrljqsj.jpeg
№ 217745
Ready for construction of 12 apartments
Plot Size: 2518 m2
500 000 EUR+VAT
199 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fc3/1088_820_2/cjx1i21quvw8pzm3g4e2iyggkkked1ge.jpg
№ 217739
Total area: 75 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 110 m2
199 000 EUR+VAT
2 653 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/84f/1088_820_2/su7ql64hyuveqoi6ty283u39wy5ushtr.jpg
№ 217738
Total area: 75 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 110 m2
179 000 EUR+VAT
2 387 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ab2/v8uknap3ch8jcybqhvz8ezmxolyw0vwj.JPG
№ 217727
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
400 000 EUR+VAT
3 846 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4a5/1088_820_2/zb9g0bwlkz1y7v0gqtlim892foxvv1qn.jpg
№ 217726
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
400 000 EUR+VAT
3 774 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/950/smgy57hkrguwlpuywqeoulum1mvyn16i.jpg
№ 217839
No VAT!
Total area: 117 m2
Bedrooms: 2
490 000 EUR
4 188 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/588/bg6wq3wyf1gqtap252ps96k4nbr2i4mq.jpg
№ 217705
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
254 000 EUR+VAT
2 540 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1fb/1088_820_2/3agw7rg47116krcr3p8094ozz7dckl6g.jpg
№ 217659
Total area: 125 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
1 760 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/477/1088_820_2/y5fmrsbhh7r05ni7r82dz6jbw7203xz1.jpg
№ 217658
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
1 881 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/929/1088_820_2/iglcqvih63l4q6ncefq4t2vni29484ef.jpg
№ 217657
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 373 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e4c/1088_820_2/t31wi4tlsvomqcbja5c5okkpnoud3hxl.jpg
№ 217654
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
1 959 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6cb/1088_820_2/lkinw92zzfnxh7uk42yix9c3b5hhtysr.jpg
№ 217621
Total area: 1020 m2
Plot Size: 800 m2
3 800 000 EUR+VAT
3 725 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/85a/hpdufpaw7s36qjxaj7fo0hpzh6b4nsc0.jpg
№ 217587
Total area: 57 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR
3 158 EUR/m2