Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/70d/1088_820_2/auax81h09u6f6d0imhpsh4nd63a6e5pn.jpg
№ 213958
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
199 000 EUR+VAT
2 187 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c1/1088_820_2/6tdio1wkn5bhtc7f4x2csthtcma4igpy.jpg
№ 213957
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
199 000 EUR+VAT
2 187 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f79/1088_820_2/43w1d306iizc0wa8iofawqnrcuypjn9t.jpg
№ 213954
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
211 000 EUR+VAT
2 089 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dd4/1088_820_2/8wzgoaw0z1j3br56f3lml7wwleotxdal.jpg
№ 213953
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
199 000 EUR+VAT
2 211 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8e2/1088_820_2/uur0xupw0h0fvjfqvhitgscr6d6j8uvq.jpg
№ 213952
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
197 000 EUR+VAT
2 213 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/02e/1088_820_2/wg8uuib6df123xuae6cb3nitfd84tojv.jpg
№ 213951
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
213 000 EUR+VAT
2 068 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e40/1088_820_2/pwykjnwg0a20e5hj7njtx33hak1uahwx.jpeg
№ 125565
Total area: 180 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 400 m2
285 000 EUR
1 583 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f45/8ao8f80rhqr8089z360rxt5afe5xbc6k.jpeg
№ 196174
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
150 000 EUR
1 546 EUR/m2
195 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/b68/s643seo3vxy9kcd7u0cg3kumtme77oom.jpeg
№ 207191
Plot Size: 502 m2
150 000 EUR
299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/a71/lixe1pei3g7ens6sybzseg0nww3j6zu1.jpeg
№ 205715
Plot Size: 288 m2
75 000 EUR
260 EUR/m2
110 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/673/1088_820_2/auaec4w0abavdhpzr0oc14razbqffhyl.jpg
№ 209523
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
170 000 EUR
1 700 EUR/m2
179 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d3e/1088_820_2/ceg10kaq9q2wt3t81klyu41fuo2fhhnc.jpg
№ 176335
Total area: 119 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 71 m2
235 000 EUR+VAT
1 975 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5d3/1088_820_2/k859jd7vpoosu5u63pdbc6hsh7r682zm.jpg
№ 176234
Total area: 210 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 250 m2
290 000 EUR+VAT
1 381 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4a7/1088_820_2/mev92wpwhya5byoca7giys73eew7kdt2.jpg
№ 176235
Total area: 73 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 877 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/722/1088_820_2/5l9sx2fk80a686bga62pqyr1kp7hsb50.JPG
№ 192917
Total area: 230 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 400 m2
550 000 EUR
2 391 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1b1/1088_820_2/3izzg2nadu39hj7d82edupxxuiyu7tt8.jpg
№ 184709
Total area: 237 m2
Bedrooms: 4
2 800 000 EUR+VAT
11 814 EUR/m2