Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0c2/1088_820_2/1fvylsjba6jy2qtbp43v9cb2nyeclv08.jpg
№ 217536
Total area: 110 m2
Bedrooms: 3
280 000 EUR+VAT
2 545 EUR/m2
№ 217535
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/87e/1088_820_2/vhyw336qsq7fjcduaajwws6zybp84kpp.jpg
№ 217534
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 557 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/418/1088_820_2/6x57ocllik5op228yxz37uy9yjyxjsx4.jpg
№ 217533
Total area: 115 m2
Bedrooms: 3
280 000 EUR+VAT
2 435 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a3a/1088_820_2/k4zr6vnv2cjxhwcet5q7dkmba8duslxj.jpg
№ 217531
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 451 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a8a/1088_820_2/auay7ool0hoi1400t0asdiws7rrn26gg.jpg
№ 217530
Total area: 110 m2
Bedrooms: 3
280 000 EUR+VAT
2 545 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a7/1088_820_2/zumlxq2p1l3w64o5memm31dgzxykbgbk.jpg
№ 217529
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/40b/1088_820_2/kiefitp0wh1ift8xh02mdy4q63jt9nx7.jpg
№ 217528
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 557 EUR/m2
№ 217527
Total area: 115 m2
Bedrooms: 3
280 000 EUR+VAT
2 435 EUR/m2
№ 217521
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 451 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/15a/1088_820_2/mkpx87ppvqss271gx1c5jci01yqcgh48.jpeg
№ 217309
Total area: 350 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 1686 m2
1 700 000 EUR
4 857 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/416/1088_820_2/215vyanqp98tk88n9k6m43xsab98018r.jpeg
№ 217209
Total area: 203 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 400 m2
610 000 EUR+VAT
3 005 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/08b/1088_820_2/j9y23mzi1p1z4eqqzbkngexxm2opt192.jpeg
№ 217208
Total area: 254 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 400 m2
780 000 EUR+VAT
3 071 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d2c/1088_820_2/0mkw7jzdywtgb8mmven1ma4efez6t2sv.jpeg
№ 217207
Total area: 193 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 330 m2
535 000 EUR+VAT
2 772 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/00d/1088_820_2/scop69h9z07ucfo8bdgrzojoo9l3j7t1.jpeg
№ 217206
Total area: 193 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 310 m2
525 000 EUR+VAT
2 720 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c22/1088_820_2/b8f7wk9lpu0zowdjjqycdow30gks3wrf.jpeg
№ 217205
Total area: 193 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 360 m2
545 000 EUR+VAT
2 824 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c4a/1088_820_2/lxud06va4n5hxvvk4yky3a0b8y0pw1fx.jpg
№ 216317
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 449 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a3c/1088_820_2/bplley56n0a6ysadk2t4dmnl0rkgk01e.jpeg
№ 216025
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
294 000 EUR+VAT
2 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/975/1088_820_2/m6q40qwecibv3q27kzwjbk0w1q14vv4y.jpeg
№ 216024
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
294 000 EUR+VAT
2 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f84/1088_820_2/y1iwfa3ch5ytb3rwcq18a2dbpzoa1avk.jpg
№ 216023
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
289 000 EUR+VAT
2 752 EUR/m2