Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/3c6/1088_820_2/qt36lvh21b0pvi9gkp9mpo0ony8wp8pa.jpeg
№ 207986
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 273 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/03b/1088_820_2/k74m0ctqbhyhezk5t5lur5n8tl82uqrb.jpeg
№ 207985
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
145 000 EUR+VAT
2 197 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/f40/1088_820_2/lr79ur419p87u2v7knuqfrxqqgm3veo1.jpeg
№ 207711
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
138 000 EUR+VAT
2 091 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/6a8/p3of073lte2yq2at1swrtgol3kosauhs.jpeg
№ 183050
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
2 472 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a34/1088_820_2/zi7uho94nv6aj5prrcg2mjmmwcq7v226.jpg
№ 213822
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
249 000 EUR+VAT
2 621 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/83a/1088_820_2/wbnj0z2x18qnuvstlsbrsayi9ukp1gn7.jpg
№ 94023
It is possible to build a 2nd floor
Total area: 320 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 614 m2
575 000 EUR
1 797 EUR/m2