Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/64c/1088_820_2/ylrb47us42lbams8k6e4lnl7x2auaubs.jpeg
№ 195605
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 130 m2
385 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
395 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/409/1088_820_2/xc41k2cwh33n7qzlqphju3qguv2q9m9r.jpeg
№ 195604
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 119 m2
405 000 EUR+VAT
2 355 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a85/1088_820_2/o9ijwrhu3z7g4w79jtqi8q0jms88smyd.jpeg
№ 195603
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 140 m2
390 000 EUR+VAT
2 532 EUR/m2
405 000 EUR
№ 195482
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 108 m2
395 000 EUR+VAT
2 297 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/863/1088_820_2/617a6sg926h38zmleju21kuse61fypeu.jpeg
№ 195481
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 113 m2
400 000 EUR+VAT
2 326 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7ae/1088_820_2/boi15g33n14tyffkv5xmt26y02yuwm8s.jpeg
№ 195478
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 193 m2
445 000 EUR+VAT
2 587 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a2/1088_820_2/72lhaffynx1sdfce6kgrvjn9010cjpdu.jpeg
№ 154644
Plot Size: 15960 m2
1 200 000 EUR
75 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/0f7/m7omd2jaks0hqtlad9xn72k59wixx5w5.jpg
№ 88446
3 minutes drive from Heritage School
Total area: 425 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 600 m2
1 650 000 EUR+VAT
3 882 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/323/es9zeg6wsxmt0i4f0zby6da2ztiilk85.jpeg
№ 210712
Plot Size: 47158 m2
2 750 000 EUR
58 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5d3/1088_820_2/0s3recztug1d5f6x2k9d7rj62bbiwzle.jpg
№ 205203
Plot Size: 2356 m2
330 000 EUR
140 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6d1/1088_820_2/yw0qhqg6bv7lr31lxa9fxdejfqh7yp8e.jpg
№ 88447
2 houses at one plot
Total area: 575 m2
Bedrooms: 9
Plot Size: 810 m2
2 390 000 EUR+VAT
4 157 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dde/1088_820_2/avi8wfnx1gcecbt5u9cd7w30gakm9kqc.JPG
№ 173341
Total area: 350 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 630 m2
1 300 000 EUR
3 714 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/05f/1088_820_2/kydrrn9mp9blu5m53s3eqnzkwhtgz0m0.jpg
№ 190608
Plot Size: 563 m2
169 000 EUR
300 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/74b/8b5qehqoyzgoo94m6she85bvm3roq3go.jpg
№ 195558
Plot Size: 728 m2
218 000 EUR+VAT
299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/cd9/ca10rsfkrdvipqo34lo72rkiv343p4j2.jpg
№ 195557
Plot Size: 919 m2
275 000 EUR+VAT
299 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/0a2/ypv1gwq14m5zhf7easf56y5rhe7vxoqt.jpg
№ 195556
Plot Size: 730 m2
219 000 EUR+VAT
300 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7bb/1088_820_2/g03mrs8d1j1og1y9wostkckw2bthjzbn.jpg
№ 185465
Plot Size: 710 m2
262 000 EUR
369 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/24d/1088_820_2/p89drwrbnwcwcriltytsmghn3pxskac8.JPG
№ 175702
Total area: 270 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 605 m2
985 000 EUR+VAT
3 648 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a17/1088_820_2/foedyza883hxitrw2bj2ogudls7phdxy.jpg
№ 167937
Total area: 185 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 235 m2
570 000 EUR+VAT
3 081 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/722/1088_820_2/xd4jtyuk8xwuobhjvtxma0f45ladygto.jpg
№ 167927
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 241 m2
560 000 EUR+VAT
3 218 EUR/m2