Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/435/1088_820_2/6uk2x5xrm3dxgvoi2c3lavunbdcio6k6.jpg
№ 214411
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 857 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fda/1088_820_2/87f336vq75i7n4bqernol1qi7t1fspoo.jpg
№ 214409
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 809 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/a73/1088_820_2/k54hjbfz471an6prnl5gmk2wjtiaz8pl.jpg
№ 214408
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 809 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/600/1088_820_2/hzngu2h6b7baj2722ym37rlr4496p14f.jpg
№ 214406
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 604 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd9/1088_820_2/pl02wmxo23sembnb17vr2tg1oa0wnuso.jpg
№ 214405
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
2 823 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/85f/1088_820_2/em6fbnkg8h7syucv11s590crdi37ax4c.jpg
№ 214404
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
2 747 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/543/1088_820_2/v1zo7rbv1vu3zxcd1alpj2j22eq21ivr.jpg
№ 169978
Total area: 357 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 372 m2
950 000 EUR+VAT
2 661 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/22b/1088_820_2/3vk9i1fpwd9pq2neexnr9ebb5jt2r05o.jpg
№ 169977
Total area: 332 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 336 m2
890 000 EUR+VAT
2 681 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fe6/1088_820_2/l94kcys50c3gflzxlm20kcm7mdjp2fsq.jpg
№ 169976
Total area: 320 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 336 m2
890 000 EUR+VAT
2 781 EUR/m2
№ 169975
Total area: 319 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 336 m2
890 000 EUR+VAT
2 790 EUR/m2
№ 169973
Total area: 320 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 336 m2
890 000 EUR+VAT
2 781 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/01f/1088_820_2/5a2933y6hvtbegy5blbiexsa961b0v24.jpeg
№ 168254
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 718 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a6/1088_820_2/rk1lue9tlrltg34e3k31q5i3lt8lw4zv.jpeg
№ 168253
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 745 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fe0/1088_820_2/8hbuemlci0w4hmtf0d08ps5aptigrw5x.JPG
№ 168252
Total area: 115 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 435 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/548/1088_820_2/fux8yhq263niu2rdsg6coslhvrr7jnds.jpeg
№ 168251
Total area: 127 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 205 EUR/m2
№ 168245
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 917 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/151/1088_820_2/q9fmhper1wyj29kvszb916qdh1o96esd.jpeg
№ 168244
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 857 EUR/m2
№ 168243
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 917 EUR/m2
№ 210030
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 772 EUR/m2
№ 168241
Total area: 140 m2
Bedrooms: 2
300 000 EUR+VAT
2 143 EUR/m2