Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/128/1088_820_2/a7cyd6sm473689rycuxruzzd21cbbmpc.jpeg
№ 216906
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 417 m2
1 400 000 EUR+VAT
6 087 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/28c/1088_820_2/rl5x9nmvwncvhlj4avp2xa97p7mv631h.jpg
№ 216905
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 418 m2
1 335 000 EUR+VAT
5 804 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fd6/1088_820_2/vtv9laccc0pb13lzb2a4506r1iy5xcau.jpg
№ 216904
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 419 m2
1 340 000 EUR+VAT
5 826 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8eb/1088_820_2/jdxkb5iqa51k4j4iv7d1m1fcg8l9464t.jpg
№ 216903
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 417 m2
1 335 000 EUR+VAT
5 804 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/122/1088_820_2/vpr0v8cznivzw1rvhqo5b5mrb87ckiyg.jpg
№ 216902
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 416 m2
1 400 000 EUR+VAT
6 087 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/71a/1088_820_2/xigjmfeeyfm7a1nhdugtm43bxg24v6cn.jpeg
№ 216901
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 416 m2
1 335 000 EUR+VAT
5 804 EUR/m2
№ 216900
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 416 m2
1 335 000 EUR+VAT
5 804 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/282/1088_820_2/sag6mhu5vf7u1nw3ubdy63qqe39w53bh.jpg
№ 216899
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 413 m2
1 330 000 EUR+VAT
5 783 EUR/m2
№ 216898
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 482 m2
1 350 000 EUR+VAT
5 870 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fb4/1088_820_2/g7kiq3fp41ah3dedwxj5k10s3i5b0ac7.jpg
№ 216897
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 383 m2
1 290 000 EUR+VAT
5 609 EUR/m2
№ 216896
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 399 m2
1 285 000 EUR+VAT
5 587 EUR/m2
№ 216895
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 413 m2
1 275 000 EUR+VAT
5 543 EUR/m2
№ 216862
Total area: 230 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 407 m2
1 260 000 EUR+VAT
5 478 EUR/m2
№ 214524
Total area: 367 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 836 m2
2 100 000 EUR+VAT
5 722 EUR/m2
№ 214522
Total area: 321 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 802 m2
2 100 000 EUR+VAT
6 542 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/415/882v1pdr55fcs56vli17lbeauqi2fnqx.jpg
№ 214516
Total area: 321 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 778 m2
1 820 000 EUR+VAT
5 670 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/07d/1088_820_2/fdy38ydovw3rauvm99ctbtjq6bh5s6uk.jpg
№ 214510
Total area: 278 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 626 m2
1 820 000 EUR+VAT
6 547 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/947/1088_820_2/t88ud2zeod95wq2om3vg1h1pxqzjyqz4.jpg
№ 214506
Total area: 270 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 609 m2
1 790 000 EUR+VAT
6 630 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/39d/1088_820_2/o1e5b22t3sx5v9kxndriz8qj4wm221nx.jpg
№ 214489
Total area: 270 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 609 m2
1 790 000 EUR+VAT
6 630 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/733/1088_820_2/hfipp68q1ijr5jn4fnrm8uiqrjaf9tt3.JPG
№ 194010
Plot Size: 1280 m2
883 000 EUR+VAT
690 EUR/m2