Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f6d/1088_820_2/3g9a6b32qid7b1ghfwq89htuyt1f2eon.jpeg
№ 203551
Total area: 161 m2
Bedrooms: 2
237 000 EUR+VAT
1 472 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b97/1088_820_2/uknhzidy95eatmvkpsbo9xyh4wx25ho5.jpg
№ 203550
Total area: 161 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
1 522 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b09/1088_820_2/tocm67zvh8lvb23g2juki58apa2o4pdu.jpg
№ 203549
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
143 000 EUR+VAT
2 306 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5b1/1088_820_2/sps0asmvfh0b6eq9c3skaj4qtr5yupzy.jpeg
№ 203548
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
197 000 EUR+VAT
2 165 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ecb/yug3uzj7kyg09z2g3j2u06bgno2boi8e.jpeg
№ 213570
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/460/1088_820_2/d98ju3uwn33bbjitl8b14gw676swcu6w.jpg
№ 211573
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 098 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eff/1088_820_2/0e76w5z112g4jpjhllu4o5qlrk44knpp.jpg
№ 213569
Total area: 124 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e1a/1088_820_2/gew1d15g3cq8kbknco612oswv8sqa7u2.jpeg
№ 213568
Total area: 115 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e3e/1088_820_2/gp5hnqvmv7u6w69pnbe7y9pa7ydvef1x.jpg
№ 213567
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
238 000 EUR+VAT
1 763 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e81/1088_820_2/7npcjv32w9wrho5bsyw3b1n37wqbw1by.jpg
№ 213566
Total area: 332 m2
Bedrooms: 3
415 000 EUR+VAT
1 250 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8e8/1088_820_2/o672dnosqxboxaj2a6vue0vs93x8ig3s.jpg
№ 201821
Total area: 194 m2
Bedrooms: 3
325 000 EUR+VAT
1 675 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a5/1088_820_2/i4n5gr66ktmlsratj6nz8ilubai5d0s0.jpg
№ 201820
Total area: 167 m2
Bedrooms: 3
300 000 EUR+VAT
1 796 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/661/1088_820_2/xwoorqv8wg4971xbrgmjf6tncv6l95kn.jpg
№ 201819
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/703/1088_820_2/zyoust460pkxarrkvkac0zbv19yyfaze.jpg
№ 201818
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 098 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d10/1088_820_2/wjqt0yat7gsmd1sssra19qk0nypdanh0.jpg
№ 201817
Total area: 124 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/32a/1088_820_2/oqgasuthxy6r9qeqogg14yywmwaax1fx.jpg
№ 201816
Total area: 115 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/351/1088_820_2/u25iejzgxgxbvhfu0vhpf2310ejzk28e.jpg
№ 201815
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
238 000 EUR+VAT
1 763 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/742/1088_820_2/ow7doi3x8v2rw5jgdux5pukudj9v9sms.jpg
№ 201807
Total area: 332 m2
Bedrooms: 3
310 000 EUR+VAT
934 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/fc6/1088_820_2/tkfwpies91utzn47iegg7ltxc7nr9dl1.jpg
№ 217651
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
325 000 EUR+VAT
2 110 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/54c/1088_820_2/m2vta512qge7in1i34vryzzrglfatjas.jpg
№ 199824
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2