Real estate in Larnaca - Oroklini
Table
List
Map
№ 212330
№ 212329
№ 212328
№ 212327
№ 212326
№ 212325
№ 212324
№ 207912
Total area:
176 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
350 m2
715 000 EUR+VAT
4 063 EUR/m2
№ 207911
Total area:
176 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
390 m2
720 000 EUR+VAT
4 091 EUR/m2
№ 207907
Total area:
176 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
335 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
№ 207905
Total area:
176 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
316 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
№ 215381
Total area:
163 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
266 m2
671 000 EUR+VAT
4 117 EUR/m2
№ 215379
Total area:
206 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
400 m2
902 000 EUR+VAT
4 379 EUR/m2
№ 215378
Total area:
206 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
280 m2
871 000 EUR+VAT
4 228 EUR/m2
№ 204453
Total area:
198 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
360 m2
570 000 EUR+VAT
2 879 EUR/m2
№ 204452
Total area:
179 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
370 m2
535 000 EUR+VAT
2 989 EUR/m2
№ 204451
Total area:
184 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
275 m2
460 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
№ 204450
Total area:
225 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
591 m2
775 000 EUR+VAT
3 444 EUR/m2
№ 204448
Total area:
175 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
265 m2
445 000 EUR+VAT
2 543 EUR/m2
№ 203552