Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4b0/1088_820_2/hcjdpdlzo2oimvz83ix52ho801raos4j.jpg
№ 199823
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/36e/1088_820_2/66z4qv860tbdsoyrxrni2f4b364w61p5.jpg
№ 199822
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/626/1088_820_2/19tu0wjhsl478ha51ytewp7mlu4hs7a8.jpg
№ 199821
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 104 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6d7/1088_820_2/lz8nq4q330kj13fowq30w7cfdb2chlgq.jpg
№ 199820
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 104 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5ac/1088_820_2/0er58jeteriace22h2sx0g5on07nyzpb.jpg
№ 199819
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 149 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/634/1088_820_2/ajsglis5b2mqe5asdhwpu16zg9fahgqy.jpg
№ 199818
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 149 EUR/m2
№ 199817
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
2 877 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/86a/1088_820_2/cpew3x9dlkqwm9ym1yvqlrp2xajhnrqy.jpg
№ 199816
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
2 877 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/514/1088_820_2/chg3qxjdntqw0tiyfuocdqodhyxo2t28.jpg
№ 199815
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
№ 199814
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/739/1088_820_2/z197s50drmuigav1kjf3tpqi0wbwashi.jpeg
№ 198251
Total area: 366 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 650 m2
2 500 000 EUR+VAT
6 831 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1bf/1088_820_2/pfi0r0cvuz1ub1ghy90bpl56b6w17h7u.jpg
№ 202295
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
209 000 EUR+VAT
1 917 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3a1/1088_820_2/vs39voy0y6wqplp45zpvpnet8jjnkvah.jpg
№ 202294
Total area: 83 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
2 289 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0d8/1088_820_2/back2slkd80emwnaeriz79xc8nl4bgug.jpg
№ 202293
Total area: 82 m2
Bedrooms: 2
194 000 EUR+VAT
2 366 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/947/1088_820_2/ic8b4qbgextxge33wlgudhtvce8s4l8y.jpg
№ 202292
Total area: 83 m2
Bedrooms: 2
194 000 EUR+VAT
2 337 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c49/1088_820_2/fuh35yr33hcnd59eoibrdwgcs6g803fm.jpg
№ 202291
Total area: 85 m2
Bedrooms: 2
191 000 EUR+VAT
2 247 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3f0/1088_820_2/6o8ghpe5ymlfoavy2vc9daa6t83al6nm.jpg
№ 202290
Total area: 56 m2
Bedrooms: 1
152 000 EUR+VAT
2 714 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2aa/1088_820_2/opecns77a0bv96lztu13tgbycln77rhu.jpg
№ 202289
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
205 000 EUR+VAT
1 881 EUR/m2
№ 202288
Total area: 83 m2
Bedrooms: 2
183 000 EUR+VAT
2 205 EUR/m2
№ 202287
Total area: 82 m2
Bedrooms: 2
189 000 EUR+VAT
2 305 EUR/m2