Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/516/brbonhwto56h3io67bkfzwyohc0w68kg.jpg
№ 204451
Total area: 184 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 275 m2
460 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/41d/1088_820_2/stiv2as6yci0us8w33epzfttidvbkqrx.jpg
№ 204450
Total area: 225 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 591 m2
775 000 EUR+VAT
3 444 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/004/1088_820_2/fx7ttbkzyf3jo4k0tbo48e7m763ktewp.jpg
№ 204448
Total area: 175 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 265 m2
445 000 EUR+VAT
2 543 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/220/1088_820_2/05ge3pie09mn1ieq2xna2adqdl7v7wdb.jpg
№ 203552
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
147 000 EUR+VAT
2 371 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f6d/1088_820_2/3g9a6b32qid7b1ghfwq89htuyt1f2eon.jpeg
№ 203551
Total area: 161 m2
Bedrooms: 2
237 000 EUR+VAT
1 472 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b97/1088_820_2/uknhzidy95eatmvkpsbo9xyh4wx25ho5.jpg
№ 203550
Total area: 161 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
1 522 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b09/1088_820_2/tocm67zvh8lvb23g2juki58apa2o4pdu.jpg
№ 203549
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
143 000 EUR+VAT
2 306 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5b1/1088_820_2/sps0asmvfh0b6eq9c3skaj4qtr5yupzy.jpeg
№ 203548
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
197 000 EUR+VAT
2 165 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/402/1088_820_2/u0x4azpyuzp172hlmhz6z0poyw78nit8.jpeg
№ 211575
Total area: 194 m2
Bedrooms: 3
325 000 EUR+VAT
1 675 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ecb/yug3uzj7kyg09z2g3j2u06bgno2boi8e.jpeg
№ 213570
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/460/1088_820_2/d98ju3uwn33bbjitl8b14gw676swcu6w.jpg
№ 211573
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 098 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eff/1088_820_2/0e76w5z112g4jpjhllu4o5qlrk44knpp.jpg
№ 213569
Total area: 124 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e1a/1088_820_2/gew1d15g3cq8kbknco612oswv8sqa7u2.jpeg
№ 213568
Total area: 115 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e3e/1088_820_2/gp5hnqvmv7u6w69pnbe7y9pa7ydvef1x.jpg
№ 213567
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
238 000 EUR+VAT
1 763 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e81/1088_820_2/7npcjv32w9wrho5bsyw3b1n37wqbw1by.jpg
№ 213566
Total area: 332 m2
Bedrooms: 3
415 000 EUR+VAT
1 250 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ba7/1088_820_2/scqez7p7tit39ilnxg3symj0u6pwh248.jpg
№ 201828
Total area: 360 m2
Plot Size: 728 m2
619 000 EUR
1 719 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8e8/1088_820_2/o672dnosqxboxaj2a6vue0vs93x8ig3s.jpg
№ 201821
Total area: 194 m2
Bedrooms: 3
325 000 EUR+VAT
1 675 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a5/1088_820_2/i4n5gr66ktmlsratj6nz8ilubai5d0s0.jpg
№ 201820
Total area: 167 m2
Bedrooms: 3
300 000 EUR+VAT
1 796 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/661/1088_820_2/xwoorqv8wg4971xbrgmjf6tncv6l95kn.jpg
№ 201819
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/703/1088_820_2/zyoust460pkxarrkvkac0zbv19yyfaze.jpg
№ 201818
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
235 000 EUR+VAT
2 098 EUR/m2