Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d10/1088_820_2/wjqt0yat7gsmd1sssra19qk0nypdanh0.jpg
№ 201817
Total area: 124 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/32a/1088_820_2/oqgasuthxy6r9qeqogg14yywmwaax1fx.jpg
№ 201816
Total area: 115 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/351/1088_820_2/u25iejzgxgxbvhfu0vhpf2310ejzk28e.jpg
№ 201815
Total area: 135 m2
Bedrooms: 2
238 000 EUR+VAT
1 763 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/742/1088_820_2/ow7doi3x8v2rw5jgdux5pukudj9v9sms.jpg
№ 201807
Total area: 332 m2
Bedrooms: 3
310 000 EUR+VAT
934 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/932/1088_820_2/3s0oetbbql4yor633zbcvtm5f1gtwuf1.jpg
№ 200045
Total area: 191 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 364 m2
230 000 EUR+VAT
1 204 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/54c/1088_820_2/m2vta512qge7in1i34vryzzrglfatjas.jpg
№ 199824
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4b0/1088_820_2/hcjdpdlzo2oimvz83ix52ho801raos4j.jpg
№ 199823
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/36e/1088_820_2/66z4qv860tbdsoyrxrni2f4b364w61p5.jpg
№ 199822
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/626/1088_820_2/19tu0wjhsl478ha51ytewp7mlu4hs7a8.jpg
№ 199821
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 104 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6d7/1088_820_2/lz8nq4q330kj13fowq30w7cfdb2chlgq.jpg
№ 199820
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 104 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5ac/1088_820_2/0er58jeteriace22h2sx0g5on07nyzpb.jpg
№ 199819
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 149 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/634/1088_820_2/ajsglis5b2mqe5asdhwpu16zg9fahgqy.jpg
№ 199818
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 149 EUR/m2
№ 199817
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
2 877 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/86a/1088_820_2/cpew3x9dlkqwm9ym1yvqlrp2xajhnrqy.jpg
№ 199816
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
2 877 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/514/1088_820_2/chg3qxjdntqw0tiyfuocdqodhyxo2t28.jpg
№ 199815
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
№ 199814
Total area: 134 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
434 500 EUR+VAT
3 243 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/739/1088_820_2/z197s50drmuigav1kjf3tpqi0wbwashi.jpeg
№ 198251
Total area: 366 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 650 m2
2 500 000 EUR+VAT
6 831 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b39/1088_820_2/uw2b9ge0ak7rwoh5igqmhx4ut0djnkrs.jpeg
№ 197921
Total area: 196 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 601 m2
800 000 EUR+VAT
4 082 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2c2/1088_820_2/kmqnr2g28adeknfk3su27j0ujlr4ikjy.jpg
№ 196198
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 230 m2
650 000 EUR
4 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f21/1088_820_2/74cbih5nrjpgb226kj16zuxkpvda7ouk.jpeg
№ 195842
Plot Size: 545 m2
200 000 EUR+VAT
367 EUR/m2