Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/06b/wlsg5tvsg9knwsyi5ujaouqwdfsor1u2.jpg
№ 212332
Total area: 85 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 471 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a8a/1088_820_2/yqgw2w9qcerv2ra68xpnqa2oh0mem60s.jpg
№ 212331
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
231 000 EUR+VAT
2 381 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/605/1088_820_2/hl08tow1r9r3midsz5exch9ef6j0obny.jpg
№ 212330
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
215 500 EUR+VAT
2 368 EUR/m2
№ 212329
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/031/zhx6q3xk08eu1klguasr1uga3ur4k8r7.jpg
№ 212328
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 283 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8fb/1088_820_2/a2dajev36njy0cfufyxrq6s31euirx7x.jpg
№ 212327
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
215 500 EUR+VAT
2 268 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/429/1088_820_2/o8znuaqb3a0py2wncz34oilhc6sauvlu.jpg
№ 212326
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
226 000 EUR+VAT
2 306 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/9dc/vqrhin6jw6y18d728epnl0gmuhmugdpd.jpg
№ 212325
Total area: 85 m2
Bedrooms: 2
199 500 EUR+VAT
2 347 EUR/m2
№ 212324
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
226 000 EUR+VAT
2 330 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/665/1088_820_2/6rly1m7gf2si6qpigjjvw1ruge3xh1rx.jpg
№ 210986
Total area: 580 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 901 m2
1 200 000 EUR
2 069 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/77e/1088_820_2/mzk3ekfomjlb19jipxrykk9gwp1uibkb.jpg
№ 207912
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 350 m2
715 000 EUR+VAT
4 063 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0ca/1088_820_2/9f2hjf1o88drhutkk28ap4r5gtu16o52.jpg
№ 207911
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 390 m2
720 000 EUR+VAT
4 091 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9a1/1088_820_2/xyjzqe9t94s5ze146bv2c4hn5mcii2q7.jpg
№ 207907
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 335 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
№ 207905
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 316 m2
700 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/683/1088_820_2/s7dm1cikipv4vg3a0bnzu6uj5mv0y0fz.jpg
№ 215381
Total area: 163 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 266 m2
671 000 EUR+VAT
4 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3ee/1088_820_2/978ehypx4cr6xil0dpcve2capmpgw4us.jpg
№ 215379
Total area: 206 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 400 m2
902 000 EUR+VAT
4 379 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3d8/1088_820_2/u8noeeb43c253qdsc0uxt0q8p6j2n2mw.jpg
№ 215378
Total area: 206 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 280 m2
871 000 EUR+VAT
4 228 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d79/1088_820_2/dghnmccqp2jiqse9rnfvt2nqddagcgh8.jpeg
№ 205421
Total area: 400 m2
Bedrooms: 5
850 000 EUR
2 125 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ca0/tgmifqmxfs2eh4s8g4xpn2q3a3tdpt2w.jpg
№ 204453
Total area: 198 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 360 m2
570 000 EUR+VAT
2 879 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/b92/n200uglvzy572neupq60ynw3qcvpnn32.jpg
№ 204452
Total area: 179 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 370 m2
535 000 EUR+VAT
2 989 EUR/m2