Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d26/1088_820_2/sf6ic5a1ng4yya4ohcq94ynncll8ugvx.jpg
№ 216719
New
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/97b/1088_820_2/tcnsc5vaz5rcm4emg0nz6hznfdrwq6qg.jpeg
№ 216717
New
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 344 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/be6/1088_820_2/26m2xi127pn7ga6azduyzy00nxvklc3w.jpg
№ 216661
New
Total area: 35 m2
Studio
120 000 EUR+VAT
3 429 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f46/1088_820_2/uuvoxr818bujoktar3w0mcu8j0hcih7q.jpg
№ 216271
Total area: 164 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
1 951 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/099/1088_820_2/zvj2fym3rxdfp9otnm6vzopr0axcxlws.jpeg
№ 215896
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 241 m2
380 000 EUR+VAT
2 550 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/717/1088_820_2/8wxgqgti2imhk15eukby067t2om861uz.jpeg
№ 215895
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 285 m2
380 000 EUR+VAT
2 550 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f62/1088_820_2/ssgxaghygkc7a5ykpger6aeaday8hw04.jpg
№ 215393
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 340 m2
748 000 EUR+VAT
4 349 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e6e/1088_820_2/kshpv0f2ey0vbvbbqbxahz17qf32fubt.jpg
№ 215392
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 337 m2
746 000 EUR+VAT
4 337 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f3f/1088_820_2/yn8hkwh9vvhzqa77p7p68c2evongd87q.jpg
№ 215391
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 346 m2
750 000 EUR+VAT
4 360 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c25/1088_820_2/ul9ocoph9277l6tatwvfc1gq2e4ylwfd.jpg
№ 215390
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 347 m2
751 000 EUR+VAT
4 366 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/683/1088_820_2/s7dm1cikipv4vg3a0bnzu6uj5mv0y0fz.jpg
№ 215389
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 329 m2
743 000 EUR+VAT
4 320 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a9/1088_820_2/kdfd09vcb0jvgo2ho9404wihxzz1vgiq.jpg
№ 215388
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 310 m2
734 000 EUR+VAT
4 267 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3f3/1088_820_2/8l3had7intyf40dzg4z69701p95p3b34.jpg
№ 215387
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 286 m2
724 000 EUR+VAT
4 209 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3d8/1088_820_2/u8noeeb43c253qdsc0uxt0q8p6j2n2mw.jpg
№ 215386
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 297 m2
729 000 EUR+VAT
4 238 EUR/m2
№ 215385
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 291 m2
726 000 EUR+VAT
4 221 EUR/m2
№ 215384
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 298 m2
729 000 EUR+VAT
4 238 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5d4/1088_820_2/077033gi3b24vhphnc4p6bhoogfhoxwt.jpg
№ 215383
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 298 m2
729 000 EUR+VAT
4 238 EUR/m2
№ 215382
Total area: 172 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 307 m2
733 000 EUR+VAT
4 262 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8f7/1088_820_2/nmh2wnhiklo01y6jt729jexn56y2vm3t.jpg
№ 213859
Total area: 126 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 230 m2
265 000 EUR
2 103 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c0/1088_820_2/5lbmbjgojr39h5gd0hv3nluat8md9et9.jpg
№ 213440
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
1 712 EUR/m2