Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/1e2/1088_820_2/intwva7uy8ru3rz5inw7ku9a3w4o4doh.jpeg
№ 216724
Total area: 128 m2
Bedrooms: 1
210 000 EUR+VAT
1 641 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/03e/1088_820_2/0j8qmqmie59vbkltb8qgbtultcuhh248.jpeg
№ 205522
Total area: 75 m2
Bedrooms: 1
185 000 EUR+VAT
2 467 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/12b/1088_820_2/mcs5t8axzgij9f3ch091r0wf0rfx3kqt.jpeg
№ 205521
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 627 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/599/1088_820_2/f9v525m6xy6rjaqrd5j7lnz5izucngo5.jpeg
№ 205519
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 627 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/2cf/97tetihqxktt12wx6pkzhi9nxnqaqf1i.jpg
№ 193923
Total area: 1846 m2
Plot Size: 3254 m2
1 000 000 EUR
542 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/cd3/1088_820_2/9df6n4b88ef41f6mgum43ojnmh325l8b.jpg
№ 193031
Total area: 255 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 200 m2
480 000 EUR+VAT
1 882 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/9b5/1088_820_2/8ep0l5m5vn421ri49b75s7q2lyg4u9u9.jpg
№ 207918
Total area: 166 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
1 566 EUR/m2
280 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/6a6/1088_820_2/wqux2a8272rlenpfp2zao0w5ijxk6i9e.jpg
№ 207917
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
160 000 EUR+VAT
2 540 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/ca0/1088_820_2/25td2g2lw2pi0b6b3ttao6fkobfuxm3r.jpg
№ 207914
Total area: 180 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
1 639 EUR/m2
320 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/580/1088_820_2/a5xfztm08j5l86xgofbomhwzv3iqixwl.jpg
№ 207910
Total area: 78 m2
Bedrooms: 1
165 000 EUR+VAT
2 115 EUR/m2
№ 207909
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 460 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/775/1088_820_2/lobopdm2dtekf82dwotv91dmo78rx0xo.jpg
№ 207906
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 010 EUR/m2
№ 207904
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
148 000 EUR+VAT
2 349 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/23e/1088_820_2/cua1t9kxq2n4hxdiwgtk9mq3ieze0l85.jpg
№ 192246
Total area: 154 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
1 688 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/83b/1088_820_2/50adjgn89z7iytc6fbn0r4te2pcdq7n1.jpg
№ 192245
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
160 000 EUR+VAT
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2e3/1088_820_2/iqf4z18y07olm9wgkpuiys5x5rx51jd2.jpg
№ 192244
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
260 000 EUR+VAT
1 503 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/286/1088_820_2/npccnn7jrbvv6h3hxwsamgcnqf3zwbbq.jpg
№ 192243
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 386 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aa7/1088_820_2/y75p7eeu3zm7dlj8mtt4vf87axo7ota0.jpg
№ 192242
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
160 000 EUR+VAT
2 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/acd/1088_820_2/3qqgcewomwe2kwf5ul69trlhj13nsb4a.jpg
№ 192230
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 121 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/580/4emezlwxaaph6ghq1d3aeetu898vpzaa.jpg
№ 192042
Total area: 199 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 199 m2
450 000 EUR+VAT
2 261 EUR/m2