Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f40/1088_820_2/t4m3myly4aeae6k62i2ewvsf19l51ui7.jpg
№ 205595
Total area: 146 m2
Bedrooms: 2
481 500 EUR+VAT
3 298 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/066/ekqm3xkz1caet2p42lpbm9jttle4reqt.jpeg
№ 205455
Plot Size: 2672 m2
55 000 EUR
21 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fd9/1088_820_2/cxpf498ua3mhg5dmatragq1je8nnhoaz.jpg
№ 201695
Total area: 168 m2
Bedrooms: 2
239 000 EUR+VAT
1 423 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/794/1088_820_2/05ret8z0vczedd9akgfwj4g1t1oak3q8.jpg
№ 201694
Total area: 214 m2
Bedrooms: 2
239 000 EUR+VAT
1 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ea/1088_820_2/zst0ga6w575ysuqrw9it0m5gabclse7y.jpg
№ 201693
Total area: 214 m2
Bedrooms: 2
239 000 EUR+VAT
1 117 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ad7/1088_820_2/nmxm5sdik0m8us8wr2sogc2tsc2jg4fh.jpg
№ 201692
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
145 000 EUR+VAT
2 197 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1bd/1088_820_2/dcepbap00s5yhnorks0nnkbtrsc5jv4y.jpg
№ 201685
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
139 000 EUR+VAT
2 106 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e03/1088_820_2/1tmo6780ktrjy0jowjt7p3y1q4y8ka9l.jpeg
№ 197351
Plot Size: 22901 m2
2 500 000 EUR
109 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f91/1088_820_2/p1le1ua9fptawbko6hagsjvq40hyaws9.jpg
№ 196893
Total area: 147 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
1 633 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/34b/1088_820_2/ml843ocsnpxwedc66ainnajqiu0m76xo.jpg
№ 196892
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 368 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/192/1088_820_2/u8513o30bf81pzlfj4y49xa6h3suc8ep.jpg
№ 196891
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 394 EUR/m2
№ 196890
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
2 316 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a00/1088_820_2/38e5nht3rz871rsftb1ha1sf1qe36v1d.jpg
№ 196889
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
2 340 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/67a/1088_820_2/jcivcpr1uluxqd4k1mead5d5rhekwi84.JPG
№ 196566
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
205 000 EUR+VAT
2 135 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c30/1088_820_2/7zjehan1k4knxyitxfu3c8sba3xpech0.jpg
№ 213456
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c46/1088_820_2/w0e6180omjo68as4xvwijg2n6dkkh8cj.JPG
№ 213454
Total area: 121 m2
Bedrooms: 1
175 000 EUR+VAT
1 446 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/954/1088_820_2/ji05h9azdtfmgpqty63fpojzqd42wc0t.jpg
№ 213452
Total area: 152 m2
Bedrooms: 2
238 000 EUR+VAT
1 566 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/291/1088_820_2/wdqq62rrdw2b4bklkbizrtgijr5jkpgc.JPG
№ 213451
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
192 000 EUR+VAT
2 065 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/72d/1088_820_2/eha12gov9e9o2genovbya0d68qy6a56o.JPG
№ 213450
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
188 000 EUR+VAT
2 022 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/12b/1088_820_2/mcs5t8axzgij9f3ch091r0wf0rfx3kqt.jpeg
№ 216726
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
160 000 EUR+VAT
2 712 EUR/m2