Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/194/1088_820_2/foymfxoo6n7k1419xbpuoodmd80ukti7.jpeg
№ 218216
Total area: 165 m2
Bedrooms: 2
255 000 EUR+VAT
1 545 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/398/1088_820_2/hb2byb1p6hie8mw5pki11k3e5z2wkylh.jpeg
№ 218215
Total area: 249 m2
Bedrooms: 3
305 000 EUR+VAT
1 225 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8fc/1088_820_2/amgivj72vybgeotwoxticgjlzy344ol1.jpeg
№ 218214
Total area: 83 m2
Bedrooms: 1
153 000 EUR+VAT
1 843 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/955/1088_820_2/taup4vsi7arrgb71e50mrrcnixf5khb2.jpeg
№ 218213
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 950 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/abc/1088_820_2/t9p4euueij9rgkezh9fxmdc80i6lgjt2.jpeg
№ 218212
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 010 EUR/m2
№ 218211
Total area: 83 m2
Bedrooms: 1
143 000 EUR+VAT
1 723 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b76/1088_820_2/1yh0bcrc8bvmzd4ri2tvfrbfi33gqylp.jpg
№ 217544
Total area: 345 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 6520 m2
1 500 000 EUR
4 348 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b4/1088_820_2/wmu9e5zor0bwz7c33q43dss7wy2pe12r.jpg
№ 217540
Total area: 688 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 6083 m2
2 000 000 EUR
2 907 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/74b/1088_820_2/b25h3686cogtw5j755sf1dqsnhjepus3.jpeg
№ 217504
Plot Size: 922 m2
425 000 EUR+VAT
461 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e58/0adkv22avpm82eakilmfegzxcf88mk9q.jpg
№ 216230
Total area: 93 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
1 935 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d77/1088_820_2/zogqklujhqbtt9oktx95hnljmehx1t31.jpeg
№ 215552
Total area: 88 m2
Bedrooms: 2
125 000 EUR
1 420 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3d0/1088_820_2/r4xdmryif6bemjxhm5bqqv04ounz4u88.jpeg
№ 215551
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
119 000 EUR
1 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/008/1088_820_2/rr7yxz9xs1twc0xuz78ctsedzce5o5h7.jpg
№ 215422
Total area: 144 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
1 736 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7f3/1088_820_2/z2no0l431jm5qunp38o2chr3wnenrvmx.jpg
№ 215421
Total area: 139 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
1 799 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2f8/1088_820_2/n9h3loromgnenxbnynhz00mz721bm3mv.jpg
№ 215420
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 283 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/65c/1088_820_2/xkrifymllhdpxgfgls60gq2r38vhhpi6.jpg
№ 215419
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 360 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1c7/1088_820_2/n1sv78yuip79onitx74484tz5zi5c251.jpg
№ 215418
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 028 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/08a/1088_820_2/v0xj6gewqkdmmljjec9erohfdo224v4w.jpg
№ 215417
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 074 EUR/m2
№ 215416
Total area: 67 m2
Bedrooms: 1
145 000 EUR+VAT
2 164 EUR/m2
№ 215415
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
2 097 EUR/m2