Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/acd/1088_820_2/3qqgcewomwe2kwf5ul69trlhj13nsb4a.jpg
№ 192230
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 121 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/580/4emezlwxaaph6ghq1d3aeetu898vpzaa.jpg
№ 192042
Total area: 199 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 199 m2
450 000 EUR+VAT
2 261 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b52/1088_820_2/if2bg53ri2biqzitcr2sq6b3dhdjg1qx.jpg
№ 192041
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 121 m2
375 000 EUR+VAT
2 155 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/c64/augauxj11un9yk915dgi5i602c27vuku.jpg
№ 192040
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 120 m2
375 000 EUR+VAT
2 155 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/d47/dvtmhgwfgy4lvz53g4ht0e94xhs4xnmd.jpg
№ 192039
Total area: 174 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 120 m2
375 000 EUR+VAT
2 155 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/9ae/ai0q9ir07b98ullxhg57881dq1n2rx9c.jpg
№ 192038
Total area: 178 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 120 m2
375 000 EUR+VAT
2 107 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/607/nrh5bdkfar4u5dxbwmqfhdubl9nymsam.jpg
№ 192037
Total area: 245 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 237 m2
550 000 EUR+VAT
2 245 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e91/iyfxwoeu9f0omzs2yho1fcry9bqt43gx.jpg
№ 192012
Total area: 232 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 240 m2
550 000 EUR+VAT
2 371 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9fe/1088_820_2/h9hxt8h8hg5aej2ikiw8maq3sd0aqd07.JPG
№ 217643
Total area: 206 m2
Bedrooms: 3
295 000 EUR+VAT
1 432 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/455/1088_820_2/xsa9qxxqhko03upn0cyovkbvpsk9ckb7.jpg
№ 217642
Total area: 136 m2
Bedrooms: 2
242 000 EUR+VAT
1 779 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a51/1088_820_2/wy51i1j7ak12n8iy3sg3gi5r1u6kku7s.jpg
№ 217641
Total area: 119 m2
Bedrooms: 1
195 000 EUR+VAT
1 639 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/504/1088_820_2/utm7gqfcjwujox9i8c8atqp8i6lvtb10.jpg
№ 217640
Total area: 133 m2
Bedrooms: 2
237 000 EUR+VAT
1 782 EUR/m2
№ 217639
Total area: 137 m2
Bedrooms: 2
242 000 EUR+VAT
1 766 EUR/m2
№ 217638
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
245 000 EUR+VAT
1 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f9e/1088_820_2/wbvhgh0pcck2arvc62bbbrfs0mpagvgn.JPG
№ 217637
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/202/1088_820_2/pxb8019kpjlxc3kqbud8p7arz2h0od2c.jpg
№ 217636
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
200 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
№ 217635
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
200 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
№ 217633
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
1 981 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/258/1088_820_2/scswhfe09cwlrqq42mok4180xcuhvifi.jpg
№ 217632
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
235 000 EUR+VAT
1 679 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/552/1088_820_2/9j3971n3f50mjlzk4mv8abjhdilwz46q.JPG
№ 217631
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
195 000 EUR+VAT
1 950 EUR/m2