Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/075/1088_820_2/dzxesihaaju954vb0rqw94im3nhr27m8.jpeg
№ 216416
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 256 m2
330 000 EUR+VAT
1 875 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/037/1088_820_2/h9c46q50se8t29eqmxi5lelzjpalkga6.jpg
№ 216415
Total area: 176 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 257 m2
330 000 EUR+VAT
1 875 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b73/1088_820_2/0df9tn2de60pnxyj1ctxxwmx8wtuka72.jpeg
№ 216414
Total area: 162 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
300 000 EUR+VAT
1 852 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/57e/1088_820_2/c9tao8q4jp77wtiqemm421mzclfn011s.jpeg
№ 216413
Total area: 162 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
300 000 EUR+VAT
1 852 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a55/1088_820_2/bisx643zjet73ql0g4od8zpcxzlemnsy.jpeg
№ 216392
Total area: 162 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
300 000 EUR+VAT
1 852 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/5bc/k725lxdu68y76an0za1kr7gyp8k2zau0.jpg
№ 207646
Plot Size: 9160 m2
270 000 EUR
29 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/d6d/b970zk3x8cmu9z1fvb0nq60yhpz5n82q.jpg
№ 207640
Plot Size: 9600 m2
52 000 EUR
5 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/37a/1088_820_2/aiszii38yycd45360uj3071w1k5annxc.jpg
№ 213947
Total area: 117 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 258 m2
260 000 EUR+VAT
2 222 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4d2/1088_820_2/o05pkps9rb1ubdnnrzg2b30ry63ypyco.jpg
№ 213945
Total area: 110 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 240 m2
285 000 EUR+VAT
2 591 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/667/1088_820_2/0p9hmi9jjo79871xcmt84rib7vqhhwcs.jpg
№ 215000
Total area: 400 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 510 m2
465 000 EUR
1 163 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/6d4/7rpuyzbk6fxdx9ewty9xgprbnqk2rjgu.jpeg
№ 192581
Total area: 282 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 341 m2
295 000 EUR
1 046 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/719/1088_820_2/1zbdbkjqchy5j395fqltgrbs93751gyj.jpg
№ 177048
Total area: 150 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 211 m2
325 000 EUR+VAT
2 167 EUR/m2
№ 177044
Total area: 110 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 204 m2
199 000 EUR+VAT
1 809 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c39/1088_820_2/mdqwzspr8wqvxl7qp0ykget2mtcvc4ab.jpg
№ 209757
Total area: 90 m2
Bedrooms: 2
170 000 EUR+VAT
1 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a3c/1088_820_2/wca2ugi5kj4498un0cd30ljr86vh91zp.jpg
№ 213946
Total area: 145 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 242 m2
250 000 EUR+VAT
1 724 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/371/1088_820_2/5g5yebop2a3qdswq71a25rfnkqbqqkau.jpg
№ 216514
Total area: 99 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 290 m2
277 000 EUR+VAT
2 798 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/708/1088_820_2/wqirakush5bd0qhnrhd949tau1xmlbg6.jpg
№ 216513
Total area: 99 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 264 m2
271 000 EUR+VAT
2 737 EUR/m2
№ 216512
Total area: 109 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 323 m2
298 500 EUR+VAT
2 739 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f40/iaaysi0umwb7gn9016q9hh32jod1seyn.jpeg
№ 125536
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 250 m2
215 000 EUR
1 536 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/dce/s4dtxdwlsl51wucshd28mu151uht9dve.jpg
№ 172801
Total area: 620 m2
Plot Size: 1748 m2
760 000 EUR
1 226 EUR/m2
704 000 EUR