Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/527/1088_820_2/2tb45bapcpepeuy2zfpglcgbyd64an4k.jpeg
№ 218677
Total area: 200 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 330 m2
2 500 EUR
13 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/95d/1088_820_2/3jipv9ipc665o0oecvpsj0anieb8gdx9.jpeg
№ 218143
Total area: 300 m2
Bedrooms: 4
1 800 EUR
6 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f5f/1088_820_2/hb2jxni3bci54xv1loqngqjs3pf2nf08.jpg
№ 217898
Total area: 160 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 400 m2
5 500 EUR
34 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3b4/1088_820_2/hyw98k6kv36t8nvqec6v9nx607l4u7qi.jpeg
№ 217291
Total area: 200 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 250 m2
2 300 EUR
12 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e4d/1088_820_2/rx4xffjsf4ab06db70fpj9yaprkpda3s.jpeg
№ 216961
Total area: 200 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 400 m2
5 600 EUR
28 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/dde/1088_820_2/avi8wfnx1gcecbt5u9cd7w30gakm9kqc.JPG
№ 216832
Available from April/ Unfurnished
Total area: 350 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 630 m2
5 800 EUR
17 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/fff/ha12fr9knuj57p9aabm28fbm1zs85i75.jpg
№ 215259
Total area: 350 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 620 m2
4 500 EUR
13 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/d15/2l3dz273s5gkvohnkk49s066jxh2gtc4.jpeg
№ 214222
Total area: 270 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 220 m2
3 000 EUR
11 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/1b0/uc9qj1i1ci2128dx82b2z67zlp532rmk.jpeg
№ 213428
Available from July.
Total area: 290 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 1260 m2
4 500 EUR
16 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/423/1088_820_2/z1gbz538twp1vasuds2q12c7z513ch45.jpg
№ 213332
Total area: 232 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 436 m2
12 000 EUR
52 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f0b/1088_820_2/j6i6n0qfxpdu8z54tdgleydkc4dr2b9u.jpg
№ 212093
Total area: 115 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 180 m2
2 300 EUR
20 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c41/1088_820_2/4pn4jl8d72eo9m4e8xvkp6v06pj8o6qn.jpeg
№ 210113
Total area: 275 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 235 m2
3 900 EUR
14 EUR/m2
4 700 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f31/1088_820_2/6iop7qbfop0vra7pwyifw3b3n7ja5xil.jpeg
№ 208200
Total area: 300 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 800 m2
3 500 EUR
12 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/ec3/d37p05gxl0gp93zvz0scx4l5nre1ji0j.jpeg
№ 206874
Total area: 247 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 396 m2
6 500 EUR
26 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/860/9p0sawvhw3tscxf8pxkzn128d9u288ua.jpeg
№ 206831
Total area: 240 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 396 m2
6 500 EUR
27 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ee4/1088_820_2/bz5qeyx0tfhkfydsvogrl35a46gwed1y.jpeg
№ 205139
Total area: 600 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 2500 m2
7 000 EUR
12 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/8ff/8i3o30pasdzyqqrrb1jz4khx22zn1lm1.jpg
№ 204577
Total area: 450 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 600 m2
10 500 EUR
23 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/49a/1088_820_2/s18fki4r786yb9fesuf77ionre86qmmy.jpeg
№ 203575
Total area: 400 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 600 m2
9 000 EUR
23 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5bb/1088_820_2/yy2pf501c8jmj52wz0jtqohn7ik2zs3m.jpeg
№ 217244
Total area: 558 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 260 m2
3 500 EUR
6 EUR/m2