Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/934/l2u9xdtay626cu2fyulfc0xxljsmczs3.jpg
№ 63247
Total area: 349 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 695 m2
920 000 EUR+VAT
2 636 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/412/fdgyqx6eq8fp4pvempnfgpau7tzql2pu.jpg
№ 131074
Total area: 349 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 736 m2
915 000 EUR+VAT
2 622 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/dd5/ut8l7s72rrrgrluivuccw9te9fkz8qy5.jpg
№ 63245
Total area: 315 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 605 m2
925 000 EUR+VAT
2 937 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b11/1088_820_2/7ol4ab0b9c2gaej3g2wcztdt88omn4lh.jpg
№ 63244
Total area: 315 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 605 m2
755 000 EUR+VAT
2 397 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/64e/1088_820_2/k1e067b2gbg04syn72w2tz91gof91rj6.jpg
№ 129627
Total area: 320 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 4475 m2
1 550 000 EUR
4 844 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb9/1088_820_2/970vtbhty6rdo72vgh70g8daglgxkpb7.jpg
№ 98174
Total area: 320 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 1464 m2
1 550 000 EUR
4 844 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d7b/1088_820_2/7xeolcceipik3ki5x5erfprlzpga78dl.jpg
№ 38322
Total area: 267 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 735 m2
975 000 EUR+VAT
3 652 EUR/m2
№ 38320
Total area: 267 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 735 m2
975 000 EUR+VAT
3 652 EUR/m2