Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/66d/1088_820_2/7acuq3swdxf63cfub0zvcvuq8z0jw8lc.jpeg
№ 190772
Total area: 191 m2
Bedrooms: 3
485 000 EUR+VAT
2 539 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/944/1088_820_2/j9tm43hlok3tch9rv37w5slcag2vdx4w.jpg
№ 190771
Total area: 133 m2
Bedrooms: 3
435 000 EUR+VAT
3 271 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/10e/1088_820_2/jw4390u1qo25wy9zzroonu2tu3xeaizv.jpeg
№ 190768
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
395 000 EUR+VAT
3 624 EUR/m2
№ 190752
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
390 000 EUR+VAT
3 679 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9b3/1088_820_2/lm5hm0x1svwt3tji82zl6vlytcbl36dv.jpeg
№ 128467
Plot Size: 27481 m2
4 200 000 EUR
153 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0bd/1088_820_2/zm6lizjb4p8apyvcpia7dhkkp7fa10o9.jpg
№ 128100
Total area: 184 m2
Bedrooms: 2
690 000 EUR
3 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/359/1088_820_2/urxfloypm10r2y45i40nfab0gtj8dxg1.jpg
№ 211350
Total area: 121 m2
Bedrooms: 3
385 000 EUR+VAT
3 182 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/84b/1088_820_2/ur7ozeqadhas1135dwuavyk55zr2desv.jpg
№ 211349
Total area: 121 m2
Bedrooms: 3
370 000 EUR+VAT
3 058 EUR/m2
380 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/ecb/6ejody9d3femaik1xfkdcof9tebj6hf5.jpg
№ 126865
Total area: 182 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 445 m2
500 000 EUR
2 747 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8f1/1088_820_2/4h5fklpsu1boktzi132jhjkhb2hmjok6.jpg
№ 122512
Plot Size: 7693 m2
2 000 000 EUR
260 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cb6/1088_820_2/6hfld0rkktih5q9326hak6t04bjsh1kp.jpg
№ 121147
Total area: 179 m2
Bedrooms: 3
340 000 EUR+VAT
1 899 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f71/1088_820_2/mgonst1xqkpdx7xjno0jmas90asow9sh.jpg
№ 121146
Total area: 232 m2
Bedrooms: 3
360 000 EUR+VAT
1 552 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5ff/1088_820_2/1vqhxx3btw2ymd169npnnyid9v9pzp13.jpg
№ 121145
Total area: 137 m2
Bedrooms: 3
320 000 EUR+VAT
2 336 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/77f/1088_820_2/b7f66dmepp8w6u08zh74uu8y9mcli0i0.jpg
№ 121143
Total area: 159 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 201 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/628/1088_820_2/kcr1zgdoyhypkwmimmcab2ldv7nogn4d.jpg
№ 118852
Sea view
Total area: 331 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 452 m2
1 800 000 EUR
5 438 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/c95/f9nwr4umqpvbu56znhtygcis08ff201t.jpeg
№ 113715
Total area: 260 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 540 m2
680 000 EUR
2 615 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/c34/7b05ejyohpecfu51hme91ko4mivoskok.jpg
№ 110370
Plot Size: 3345 m2
450 000 EUR
135 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fe1/1088_820_2/vki51vqbepi9ry6lnk9d3aoonwwydgiq.jpeg
№ 171467
Total area: 260 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 540 m2
680 000 EUR
2 615 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9ba/1088_820_2/b50hw90xmbyyi6sim3uyvczkhm1l8lhr.JPG
№ 114288
Hotel-apartment for sale
Total area: 2000 m2
Plot Size: 4200 m2
3 800 000 EUR
1 900 EUR/m2
4 200 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/be4/ghxd5gpptoe6ejuizrirmv5fune7xkln.jpg
№ 102944
Plot Size: 10952 m2
700 000 EUR
64 EUR/m2