Real estate in Nicosia - Strovolos
Table
List
Map
№ 191023
Total area:
250 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
530 m2
820 000 EUR+VAT
3 280 EUR/m2
№ 190544
№ 190543
№ 190542
Completion in one month!
№ 197248
Total area:
401 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
532 m2
1 320 000 EUR+VAT
3 292 EUR/m2
№ 197246
Total area:
401 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
528 m2
1 300 000 EUR+VAT
3 242 EUR/m2
№ 197245
Total area:
532 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
530 m2
1 280 000 EUR+VAT
2 406 EUR/m2
№ 197244
Total area:
693 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
711 m2
1 760 000 EUR+VAT
2 540 EUR/m2
№ 212902
№ 212901
№ 212900
№ 212899
№ 212898
№ 212897
№ 212895
Common gym of 68 m² in the basement!
№ 188571
№ 188570
№ 188569
№ 188568
№ 188567