Real estate in Limassol - Germasogeia, Neapolis
Table
List
Map
№ 92482
Total area:
214 m2
Bedrooms:
3
1 270 000 EUR+VAT
5 935 EUR/m2
№ 92484
№ 92485
№ 92487
№ 92488
№ 92489
№ 92490
№ 92493
№ 92491
№ 92494
№ 92431
№ 147686
№ 161336
№ 208109
№ 195636
First coastline
№ 208445
№ 208442
№ 208440
№ 215981
№ 215984