Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/733/1088_820_2/hfipp68q1ijr5jn4fnrm8uiqrjaf9tt3.JPG
№ 162256
Plot Size: 685 m2
420 000 EUR+VAT
613 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/996/1088_820_2/5bjxzzadm4p4nazc5jsr0xrnpkskhhvm.JPG
№ 178427
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
650 000 EUR+VAT
5 856 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4e8/1088_820_2/5u4r6804ip0xeoe58azk1jo0rprpdct8.JPG
№ 178425
Total area: 111 m2
Bedrooms: 2
640 000 EUR+VAT
5 766 EUR/m2