Real estate in Limassol - Agios Athanasios
Table
List
Map
№ 214058
№ 214057
№ 214056
№ 214055
№ 214054
Total area:
341 m2
Bedrooms:
2
630 000 EUR+VAT
1 848 EUR/m2
№ 214052
Total area:
317 m2
Bedrooms:
2
575 000 EUR+VAT
1 814 EUR/m2
№ 214050
Total area:
292 m2
Bedrooms:
2
585 000 EUR+VAT
2 003 EUR/m2
№ 214048
Total area:
193 m2
Bedrooms:
2
649 000 EUR+VAT
3 363 EUR/m2
№ 214047
Total area:
234 m2
Bedrooms:
3
839 000 EUR+VAT
3 585 EUR/m2
№ 214046
Total area:
234 m2
Bedrooms:
3
839 000 EUR+VAT
3 585 EUR/m2
№ 214045
Total area:
193 m2
Bedrooms:
2
649 000 EUR+VAT
3 363 EUR/m2
№ 214044
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
№ 214043
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
560 000 EUR+VAT
4 628 EUR/m2
№ 214042
№ 214041
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
560 000 EUR+VAT
4 628 EUR/m2
№ 214040
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
№ 214039
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
540 000 EUR+VAT
4 463 EUR/m2
№ 214038
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
№ 214037
№ 214026
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2