Real estate in Limassol - Agios Athanasios
Table
List
Map
№ 214135
№ 214134
№ 214133
Total area:
315 m2
Bedrooms:
2
585 000 EUR+VAT
1 857 EUR/m2
№ 214132
Total area:
325 m2
Bedrooms:
2
575 000 EUR+VAT
1 769 EUR/m2
№ 214131
Total area:
387 m2
Bedrooms:
2
575 000 EUR+VAT
1 486 EUR/m2
№ 214126
Total area:
343 m2
Bedrooms:
2
585 000 EUR+VAT
1 706 EUR/m2
№ 214078
Total area:
534 m2
Bedrooms:
4
1 895 000 EUR+VAT
3 549 EUR/m2
№ 214077
Total area:
534 m2
Bedrooms:
4
1 895 000 EUR+VAT
3 549 EUR/m2
№ 214076
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
560 000 EUR+VAT
4 628 EUR/m2
№ 214074
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
799 000 EUR+VAT
5 089 EUR/m2
№ 214073
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
799 000 EUR+VAT
5 089 EUR/m2
№ 214067
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
560 000 EUR+VAT
4 628 EUR/m2
№ 214066
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
№ 214065
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
540 000 EUR+VAT
4 463 EUR/m2
№ 214064
№ 214063
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
540 000 EUR+VAT
4 463 EUR/m2
№ 214062
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
№ 214061
№ 214060
№ 214059