Real estate in Limassol - Agios Athanasios
Table
List
Map
№ 214163
№ 214162
№ 214161
№ 214160
№ 214159
Total area:
343 m2
Bedrooms:
2
575 000 EUR+VAT
1 676 EUR/m2
№ 214158
Total area:
378 m2
Bedrooms:
2
630 000 EUR+VAT
1 667 EUR/m2
№ 214157
Total area:
308 m2
Bedrooms:
2
585 000 EUR+VAT
1 899 EUR/m2
№ 214156
Total area:
388 m2
Bedrooms:
2
585 000 EUR+VAT
1 508 EUR/m2
№ 214153
Total area:
451 m2
Bedrooms:
2
575 000 EUR+VAT
1 275 EUR/m2
№ 214152
Total area:
534 m2
Bedrooms:
4
1 895 000 EUR+VAT
3 549 EUR/m2
№ 214151
Total area:
534 m2
Bedrooms:
4
1 895 000 EUR+VAT
3 549 EUR/m2
№ 214150
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
560 000 EUR+VAT
4 628 EUR/m2
№ 214149
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
799 000 EUR+VAT
5 089 EUR/m2
№ 214148
Total area:
157 m2
Bedrooms:
3
799 000 EUR+VAT
5 089 EUR/m2
№ 214147
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
560 000 EUR+VAT
4 628 EUR/m2
№ 214145
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
4 545 EUR/m2
№ 214144
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
540 000 EUR+VAT
4 463 EUR/m2
№ 214143
№ 214142
Total area:
121 m2
Bedrooms:
2
540 000 EUR+VAT
4 463 EUR/m2
№ 214141
Total area:
181 m2
Bedrooms:
2
550 000 EUR+VAT
3 039 EUR/m2