Real estate in Limassol - Agia Fyla
Table
List
Map
№ 83826
Total area:
550 m2
Bedrooms:
6
Plot Size:
732 m2
1 800 000 EUR
3 273 EUR/m2
№ 195248
№ 195244
№ 162593
Total area:
3300 m2
Plot Size:
2095 m2
19 000 000 EUR+VAT
5 758 EUR/m2
№ 195243
№ 195242
№ 195241
№ 165747
Total area:
270 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
400 m2
1 600 000 EUR
5 926 EUR/m2
№ 192514
Total area:
87 m2
Bedrooms:
2
260 000 EUR+VAT
2 989 EUR/m2
295 000 EUR
№ 185464
For an apartment building
№ 177056
With planning and building permits for an office building
№ 73965
№ 73967
№ 73966
№ 184307
Studio
№ 158628
№ 73857
№ 73541
№ 73540
№ 73537
Total area:
188 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
220 m2
520 000 EUR+VAT
2 766 EUR/m2