Real estate in Limassol - Agia Fyla
Table
List
Map
№ 215923
Total area:
408 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
523 m2
2 500 000 EUR+VAT
6 127 EUR/m2
№ 214187
№ 213162
Total area:
343 m2
Bedrooms:
4
Plot Size:
308 m2
950 000 EUR+VAT
2 770 EUR/m2
№ 211831
№ 211089
№ 205279
№ 205278
№ 205277
№ 205276
№ 205275
№ 205274
№ 205273
№ 205272
№ 205271
№ 205270
№ 205267
№ 203262
№ 201258
№ 201251
№ 201236