Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/38c/823by4wcqvplt907k64ilt0igwimalrc.JPG
№ 182784
Total area: 89 m2
Bedrooms: 1
205 000 EUR+VAT
2 303 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/64f/1088_820_2/aibievepoaj16xh13ei73xiuyailjo0s.JPG
№ 182783
Total area: 80 m2
Bedrooms: 1
205 000 EUR+VAT
2 563 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd9/1088_820_2/epzmaugl4uaoz39g4q0xlc6z2s8xbwtm.JPG
№ 182782
Total area: 140 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
1 964 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/08e/1088_820_2/ur7mhgzh957xekkt6nj9uohtfd4ew43c.JPG
№ 182767
Total area: 55 m2
Bedrooms: 1
165 000 EUR+VAT
3 000 EUR/m2
№ 182765
Total area: 54 m2
Bedrooms: 1
165 000 EUR+VAT
3 056 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/993/v6va9dsm4j9jeoxjwj837cdxrx0cmfby.JPG
№ 182757
Total area: 87 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 414 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/35c/1088_820_2/2x4bb07v6cuo91jqqjcxn591oqmgefjg.jpg
№ 213020
Total area: 174 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
1 293 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/197/1088_820_2/obknfgbrnieh5o216qrt3s07mmlp0gw2.JPG
№ 213019
Total area: 186 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
1 344 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ca2/1088_820_2/cvbtl8bhsoryldija058qx6k81a0vnyh.jpg
№ 213018
Total area: 183 m2
Bedrooms: 2
250 000 EUR+VAT
1 366 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bd1/1088_820_2/q20cmsulyo5udek5n365ywvbulhebsay.JPG
№ 213022
Total area: 48 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 917 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f98/m4qf21is68jtogcepbud0bv0y4scvuj1.jpg
№ 213021
Total area: 53 m2
Bedrooms: 1
145 000 EUR+VAT
2 736 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/634/1088_820_2/ajsglis5b2mqe5asdhwpu16zg9fahgqy.jpg
№ 178324
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 147 m2
450 000 EUR+VAT
3 020 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e9d/1088_820_2/jy2gsl1fgre9c3q3t4c9incgo9ozhhf9.jpg
№ 178323
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 138 m2
450 000 EUR+VAT
3 020 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/626/1088_820_2/19tu0wjhsl478ha51ytewp7mlu4hs7a8.jpg
№ 178319
Total area: 133 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 125 m2
450 000 EUR+VAT
3 383 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/35c/1088_820_2/rpcrd8m9yevy38g2tvtpy86oa8yz4or4.jpeg
№ 177140
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
174 000 EUR+VAT
2 636 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a6b/1088_820_2/7sshvw6hff083jnx0bet5ww6zi5q0g38.jpeg
№ 177139
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
174 000 EUR+VAT
2 636 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b10/1088_820_2/kfm61h1pb8i1fr111aqibfdld5f812ff.jpeg
№ 177137
Total area: 160 m2
Bedrooms: 2
289 000 EUR+VAT
1 806 EUR/m2
№ 177130
Total area: 157 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
1 879 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/d03/1088_820_2/ppapz1ujb1jduzf2qlm1ntw2bimw3hja.jpg
№ 174919
Total area: 111 m2
Bedrooms: 3
220 000 EUR+VAT
1 982 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/7f3/1088_820_2/yea3439a7flkazh07pnq4z4r2rv1iby2.jpeg
№ 194038
Total area: 87 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
2 184 EUR/m2