Real estate in Larnaca - Metropolis Mall Area
Table
List
Map
№ 213518
Total area:
100 m2
Bedrooms:
2
245 000 EUR+VAT
2 450 EUR/m2
255 000 EUR
№ 213512
Total area:
68 m2
Bedrooms:
1
175 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
190 000 EUR
№ 213510
Total area:
116 m2
Bedrooms:
3
310 000 EUR+VAT
2 672 EUR/m2
№ 213507
Total area:
64 m2
Bedrooms:
1
170 000 EUR+VAT
2 656 EUR/m2
180 000 EUR
№ 213503
Total area:
116 m2
Bedrooms:
3
300 000 EUR+VAT
2 586 EUR/m2
№ 208099
Underfloor heating
Total area:
94 m2
Bedrooms:
2
235 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
№ 208101
Underfloor heating
Total area:
94 m2
Bedrooms:
2
230 000 EUR+VAT
2 447 EUR/m2
№ 204498
Total area:
183 m2
Bedrooms:
2
320 000 EUR+VAT
1 749 EUR/m2
№ 208036
Total area:
132 m2
Bedrooms:
2
315 000 EUR+VAT
2 386 EUR/m2
№ 208505
№ 204925
Total area:
140 m2
Bedrooms:
3
300 000 EUR+VAT
2 143 EUR/m2
№ 204924
Total area:
67 m2
Bedrooms:
1
163 000 EUR+VAT
2 433 EUR/m2
173 000 EUR
№ 204923
Total area:
106 m2
Bedrooms:
2
205 000 EUR+VAT
1 934 EUR/m2
№ 204922
Total area:
81 m2
Bedrooms:
1
157 000 EUR+VAT
1 938 EUR/m2
167 000 EUR
№ 204921
Total area:
129 m2
Bedrooms:
2
198 000 EUR+VAT
1 535 EUR/m2
№ 213606
Total area:
108 m2
Bedrooms:
2
290 000 EUR+VAT
2 685 EUR/m2
№ 208378
Total area:
146 m2
Bedrooms:
2
350 000 EUR+VAT
2 397 EUR/m2
№ 214203
Total area:
98 m2
Bedrooms:
2
265 000 EUR+VAT
2 704 EUR/m2
№ 208016
Total area:
166 m2
Bedrooms:
3
465 000 EUR+VAT
2 801 EUR/m2
525 000 EUR
№ 208007
Total area:
110 m2
Bedrooms:
2
270 000 EUR+VAT
2 455 EUR/m2