Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b10/1088_820_2/15ea85xxfle4m4mxzl4e035pyxhhx4y9.jpg
№ 177984
Total area: 123 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
1 951 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d5b/1088_820_2/rwatn9uwhh388q0qtkdxturkzu5vq1cr.jpg
№ 177983
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
165 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/02f/1088_820_2/my3jbo8uo1nfxud6hyw1vljlw3l2ea4x.jpg
№ 177982
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
160 000 EUR+VAT
2 581 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3f0/1088_820_2/v22r1h5kac8w3c4wp6l0rp68c4giinsk.jpg
№ 177971
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 170 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f15/1088_820_2/8v9b5yv8w6tm0zf2gm09optnycvqyzr0.jpg
№ 210933
Total area: 198 m2
Bedrooms: 2
285 000 EUR+VAT
1 439 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d58/1088_820_2/5am3f0j250gpcbdkw4v0wqqn0k02uate.jpg
№ 210930
Total area: 196 m2
Bedrooms: 2
285 000 EUR+VAT
1 454 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ada/1088_820_2/65aggto2omg3fa90oejod5f2hntx46yl.JPG
№ 210929
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
155 000 EUR+VAT
2 627 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b8/1088_820_2/y8x58i7ca96h7x4ut20n84x12v9st321.jpg
№ 211219
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 087 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/798/1088_820_2/xtfq0v4w4m4qb1hjg18y9chns9ro1233.jpg
№ 211216
Total area: 123 m2
Bedrooms: 2
205 000 EUR+VAT
1 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/862/d0d8bw0ogu2mj0wnfhgjsfwrqsygc817.jpg
№ 208455
Total area: 188 m2
Bedrooms: 2
322 000 EUR+VAT
1 713 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e9f/85ge8ftm6xseewiojpygvmnmil632ytw.jpg
№ 208454
Total area: 178 m2
Bedrooms: 2
306 000 EUR+VAT
1 719 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/86d/05xwh6qnnpg3nkfr67ztwdyd28zy5yjd.jpg
№ 208453
Total area: 195 m2
Bedrooms: 2
335 000 EUR+VAT
1 718 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/779/yinp98lax1kxmhv0ddmxr0gja8edcibh.jpg
№ 208452
Total area: 172 m2
Bedrooms: 2
308 000 EUR+VAT
1 791 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/60d/5q2xjqdhbzxj206wg2pso42vld369jij.jpg
№ 208451
Total area: 165 m2
Bedrooms: 2
307 000 EUR+VAT
1 861 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/8fd/3oq1vt34wrmtov1nqp6blmnamw1xcgss.jpg
№ 208448
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 039 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/014/ldtmn5dg192dus25oti0ohkswq6btre0.jpg
№ 208447
Total area: 126 m2
Bedrooms: 2
242 000 EUR+VAT
1 921 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/119/knh19touxef1k4zacb3lq0270mf1rawq.jpeg
№ 173929
Total area: 400 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 400 m2
700 000 EUR
1 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/26b/1088_820_2/fvfeu580vxydeq72v492c36lel9ki9bw.jpg
№ 207471
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 143 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/a8f/1088_820_2/phohh2h91z88jwn3t3h50ifgodb7zecq.jpg
№ 207470
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
221 000 EUR+VAT
2 210 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/aa7/1088_820_2/8x8axt0vvenuv4aincpbg3fl7vtw5x1d.jpg
№ 207469
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
219 000 EUR+VAT
2 258 EUR/m2