List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/39e/1088_820_2/y0s66nl11sjdr6nqq3n5fb23x23bit8x.jpg
№ 205515
Total area: 209 m2
Bedrooms: 4
395 000 EUR+VAT
1 890 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/aa9/1088_820_2/byeb7lgbllmab8qrkp4al0ovklnfe73i.jpg
№ 205514
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
315 000 EUR+VAT
2 890 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/013/1088_820_2/0htkux2xt0nsifk1z57d2g9yvpnjxz3i.jpg
№ 205513
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
315 000 EUR+VAT
2 972 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a39/1088_820_2/x11ijveqwu9gpql90ue8xfdt46m8128s.jpg
№ 205512
Total area: 224 m2
Bedrooms: 4
375 000 EUR+VAT
1 674 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e8c/1088_820_2/wgmf19ho0xgepqwl559dttaarir5mb45.jpg
№ 205511
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 706 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9ea/1088_820_2/x5vwhxh9j06vtznzq7o2dk015ias08x2.jpg
№ 205508
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 783 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c2a/1088_820_2/zqu4euj38bwzcu7py2inu9o95w9f8q8r.jpg
№ 205464
Total area: 162 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 305 m2
580 000 EUR+VAT
3 580 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/783/1088_820_2/p2u9c6tz09qusqbe1u1st8ntvtvej6zy.jpg
№ 205463
Total area: 149 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 277 m2
520 000 EUR+VAT
3 490 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/de8/1088_820_2/qs6hhjnzaqf48r58cde02328jkx2vjid.jpg
№ 205462
Total area: 190 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 415 m2
690 000 EUR+VAT
3 632 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/219/1088_820_2/k31dfkq6tiiocj12886ie45siytdwye0.jpg
№ 205433
Total area: 158 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 293 m2
550 000 EUR+VAT
3 481 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/02d/1088_820_2/r4le14pnc62c2tjecl4mfvp8uxo3aan7.jpg
№ 205279
Total area: 171 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
2 456 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1dd/1088_820_2/nw8do37gq5t1hsz1xudix1b1u71qy5ay.jpg
№ 205278
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
340 000 EUR+VAT
3 269 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e3a/1088_820_2/xo9w1kcicmp7pi85qf38jnim2aacp4e7.jpg
№ 205277
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
340 000 EUR+VAT
3 269 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ff9/1088_820_2/djcinfvaj7vb4iv7nylfgij6hv0ibndk.jpg
№ 205276
Total area: 67 m2
Bedrooms: 1
250 000 EUR+VAT
3 731 EUR/m2
№ 205275
Total area: 174 m2
Bedrooms: 2
410 000 EUR+VAT
2 356 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6b5/1088_820_2/c1k45um64qupy4j63f7spr8p1prg12tj.jpg
№ 205274
Total area: 110 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 909 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0b5/1088_820_2/mu0fdtskrwypi4d7up24408b0q1eo49h.jpg
№ 205273
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
2 963 EUR/m2
№ 205272
Total area: 96 m2
Bedrooms: 1
260 000 EUR+VAT
2 708 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3a5/1088_820_2/ckqcyxpxkznlxrde2tu1v2eorm8uu36c.jpg
№ 205271
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
315 000 EUR+VAT
2 972 EUR/m2
№ 205270
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
290 000 EUR+VAT
2 736 EUR/m2
№ 205267
Total area: 127 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
2 323 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy