List
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d26/1088_820_2/sf6ic5a1ng4yya4ohcq94ynncll8ugvx.jpg
№ 216719
Total area: 65 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 308 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/97b/1088_820_2/tcnsc5vaz5rcm4emg0nz6hznfdrwq6qg.jpeg
№ 216717
Total area: 64 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 344 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/e58/0adkv22avpm82eakilmfegzxcf88mk9q.jpg
№ 216230
Total area: 93 m2
Bedrooms: 1
180 000 EUR+VAT
1 935 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f46/1088_820_2/uuvoxr818bujoktar3w0mcu8j0hcih7q.jpg
№ 216271
Total area: 164 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
1 951 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/b69/ccbfvf9fo5k31qlddi52ax28wg0b1836.jpg
№ 205929
Total area: 170 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
350 000 EUR+VAT
2 059 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/d46/1xe3sil634ee3nq6flx39ic9lfszzqi9.jpg
№ 205930
Total area: 170 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
350 000 EUR+VAT
2 059 EUR/m2
№ 197563
Total area: 66 m2
Bedrooms: 1
150 000 EUR+VAT
2 273 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e29/1088_820_2/txtsa0tpbplm49sqvacvl48rs272oydb.jpg
№ 156424
Total area: 125 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR
2 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/276/1088_820_2/apndnzm39rjf616pmennjx3qzxqu8qyy.jpg
№ 216510
Studio
Total area: 40 m2
Studio
140 000 EUR
3 500 EUR/m2
Компания «Dom Real Estate» Контакты:
Адрес: Limassol, Cyprus,
Телефон:+357 25 212 212, Электронная почта: info@dom.com.cy