Show all units in sale
https://dom.com.cy/upload/uf/e40/vsb8hu2qk5zaebkq5a97ovykpzkftk1s.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a62/1088_820_2/n3o1bkqq42lw14j3iangew7wa1z8s93j.jpg
Total area:
279 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
520 m2
880 000 EUR+VAT
3 154 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b2c/1088_820_2/iptf3vnepw4ez58o92npghn3lxshet44.jpg
Total area:
326 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
535 m2
880 000 EUR+VAT
2 699 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8ef/1088_820_2/46i90dkf2qaet8om1thg0voeuxegdc3b.jpg
Total area:
326 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
620 m2
760 000 EUR+VAT
2 331 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/24e/1088_820_2/3b40gmg4htwiiyqqevlerlg972ayjo9e.jpg
Total area:
339 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
580 m2
880 000 EUR+VAT
2 596 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d7f/1088_820_2/59dhhq3fhbs1zoa2kg9kw0n3cgfzuvb3.jpg
Total area:
279 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
520 m2
880 000 EUR+VAT
3 154 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4db/1088_820_2/kkvncfn2i10njhijgv57lvz90nts3kjb.jpg
Total area:
326 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
535 m2
880 000 EUR+VAT
2 699 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/057/1088_820_2/0ro3v9wpk4m9l1l7t10p0a871k9ebmha.jpg
Total area:
326 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
620 m2
760 000 EUR+VAT
2 331 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2b2/1088_820_2/ik2vnxpx8nuj990atzd1q8dp1xptrcen.jpg
Total area:
339 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
545 m2
870 000 EUR+VAT
2 566 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4be/1088_820_2/emm9wogsieecwi6rgq938w5r1ij7ssye.jpg
Total area:
339 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
580 m2
880 000 EUR+VAT
2 596 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/163/1088_820_2/nlyl086fap5s7sqwpmqc0xwn777ba45l.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cca/1088_820_2/n1gnnm9x81wevkshqem6ifzk7uu3au3n.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/607/1088_820_2/cwlvs4mczg0qb3y18zxatnrge9sb9tch.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7dc/1088_820_2/vtr1fqhrz485772bhgsbmuc1p1wjmd5a.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3a1/1088_820_2/9guky1znm826g8svlyk321hjajbf1vrh.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e1c/1088_820_2/m41yl5zozekr1vd6a0cqfydzdtnmffj0.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b41/1088_820_2/frovtx5ymw3jhuuusgch0zzpe15fbrb6.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/477/1088_820_2/c27kpnswwjerc4ee742kk8g8uv5nd1nx.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/db9/1088_820_2/tgvwu0lfilrlf864u073wedfa635rfih.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/046/1088_820_2/i9fvt8vd35ry84rafq10vlvrkortdyrt.jpeg
https://dom.com.cy/upload/uf/2dc/eyw5ddxnbjd4oofg61d8xxdkvo8tmcmy.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/546/1088_820_2/69b0u53qtfwtvnzk817ik8182m35jx9v.jpg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5ac/1088_820_2/l9o8hcnzdzy0g2enjrurbmvkh31g4w45.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a28/1088_820_2/qq2xogu1p0d7sd3h1llthstnjfcp5tlk.jpeg
https://dom.com.cy/upload/uf/ff0/xg8ig5398sgeir4gxsu7295cfw8ue4we.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a64/1088_820_2/wobgrbj3ax0mmqui5ty2k0vfctgcgk3x.jpeg
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e78/1088_820_2/5cz7ft1rvwzwv6fjbotan49jhfmkvrdi.jpeg