Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c40/1088_820_2/xgm6e4pnk1eac13lq416gu23muqjlbzv.jpeg
№ 217437
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
680 000 EUR+VAT
4 121 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/582/1088_820_2/qunna5pbrcxfjvjv1d10rwkt3brituyb.jpeg
№ 217436
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
675 000 EUR+VAT
4 091 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/673/1088_820_2/u1f7nlq8s1mfojtzpfp1v1c0a52ugsb1.jpeg
№ 217435
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 255 m2
670 000 EUR+VAT
4 061 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f7c/1088_820_2/9kyme1r6tgv49wvs8rlzrwvjf6sjghrq.jpg
№ 216868
Total area: 136 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 260 m2
500 000 EUR+VAT
3 676 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a78/1088_820_2/sgfbifp9941xjxoc1r4pci3660gr5tcu.jpg
№ 216867
Total area: 136 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 195 m2
480 000 EUR+VAT
3 529 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3fe/1088_820_2/6r96kihvlzzrluv3rx4n2jh66u3r50v8.jpg
№ 216866
Total area: 136 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 190 m2
480 000 EUR+VAT
3 529 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6a7/1088_820_2/tcq1yqr7uzcpq21jfp8vht75jr05hkux.jpg
№ 216864
Total area: 136 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 220 m2
490 000 EUR+VAT
3 603 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3a3/1088_820_2/32dg1tfn0k8qyn7b1ywxovjbjn8xn2eh.jpeg
№ 213163
Completion — 80%
Total area: 136 m2
Bedrooms: 2
350 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
370 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/uf/c59/nxis41lkcm3qkyu9p0q17t9onq8dhp0t.jpeg
№ 212101
Total area: 257 m2
Plot Size: 520 m2
550 000 EUR
2 140 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/faa/1088_820_2/jventfi7id5hrqd733aq29nk04f1205t.jpg
№ 217418
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 400 m2
570 000 EUR+VAT
2 568 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fb7/1088_820_2/wrj4pysplf4udwdcx6ld113rfweeupjo.jpg
№ 206554
Subject to negotiation
Total area: 311 m2
Bedrooms: 5
Plot Size: 5000 m2
1 100 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/336/1088_820_2/w4demzqrs08p7h1uoud2z4ux4tlwb061.jpg
№ 199285
Total area: 2103 m2
Plot Size: 2912 m2
7 620 000 EUR+VAT
3 623 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/26b/1088_820_2/6jnsj30k8b4384ndnotzc0kvq0bkl2rn.jpeg
№ 199001
Total area: 289 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 368 m2
1 000 000 EUR+VAT
3 460 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fe6/1088_820_2/bzob2alevhx1jigb4lx3e6dlh96w3ksg.jpg
№ 199000
Total area: 279 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 368 m2
990 000 EUR+VAT
3 548 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b05/1088_820_2/jd0n6qt04zv1qdca2cyvhrpd8j8ridjo.jpeg
№ 198999
Total area: 275 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 368 m2
990 000 EUR+VAT
3 600 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/47c/1088_820_2/bldm2ff5rrpmdv77f6t7dra3l1p4awu7.jpg
№ 198998
Total area: 272 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 368 m2
990 000 EUR+VAT
3 640 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/116/1088_820_2/q30hh8zndzpox2v7rusdn1luscnyhuqc.jpg
№ 198997
Total area: 272 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 435 m2
1 050 000 EUR+VAT
3 860 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/961/1088_820_2/9rvterhf6owfpvk3xc32afh1gifseqw7.jpg
№ 198996
Total area: 322 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 503 m2
1 300 000 EUR+VAT
4 037 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/76f/1088_820_2/0xfrdcdt3h3tggjukn3q828mowdd8zvm.jpg
№ 198987
Total area: 382 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 502 m2
1 300 000 EUR+VAT
3 403 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f20/2f5wgi99j51lnoj3yv609d39i8ngs210.jpg
№ 215757
Total area: 147 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 180 m2
550 000 EUR+VAT
3 741 EUR/m2