Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a7e/1088_820_2/ob48vc3d0a0ka19zavf8rgqjvsl8nh2e.jpeg
№ 214661
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
325 000 EUR+VAT
3 218 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a0a/1088_820_2/3uwueqm9nc12hwtwnzk5l71tfa1zdu1m.jpeg
№ 214658
Total area: 63 m2
Bedrooms: 1
215 000 EUR+VAT
3 413 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/afa/1088_820_2/watut1oafhdihr8hrruv1xurqi66v125.jpg
№ 207153
Total area: 40 m2
Studio
185 000 EUR+VAT
4 625 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/ca0/1088_820_2/vvuwgtqs4ggpoh9za23zo62d2ngykd0w.jpeg
№ 207152
Total area: 73 m2
Bedrooms: 1
240 000 EUR+VAT
3 288 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/987/1088_820_2/5dg61ksa03ok3vv3vqyymhewd55fpt43.jpg
№ 207150
Total area: 96 m2
Bedrooms: 2
340 000 EUR+VAT
3 542 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/62b/1088_820_2/1hs5vxiq180md5h54qz23ownmlbrvx2k.jpg
№ 195613
Total area: 69 m2
Bedrooms: 1
285 000 EUR+VAT
4 130 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/47a/1088_820_2/ybtjr96g90pdv1ccjh9fucpfai02hkck.jpg
№ 203808
Sea view
Total area: 57 m2
Bedrooms: 1
205 000 EUR+VAT
3 596 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/03a/1088_820_2/q3oa3pej81jrcycimi9fxo83a9fw5dj2.jpg
№ 203799
Sea view
Total area: 57 m2
Bedrooms: 1
195 000 EUR+VAT
3 421 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ea0/1088_820_2/6kclrz0unl8qxfyyy9r9kr2s899s2tnp.jpg
№ 203796
Total area: 91 m2
Bedrooms: 2
255 000 EUR+VAT
2 802 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/409/1088_820_2/g6ze6lw190wljc8uxa67unyhucg1vu92.jpg
№ 203794
Total area: 84 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
2 857 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f14/gnuiekhqvtzqkwr9pv4uyb186ovw9fpb.jpeg
№ 191736
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
298 500 EUR
2 870 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/62e/1088_820_2/hzwscsw1ucf5f1jnbj6ygm0uy35mmvxd.jpeg
№ 214634
Total area: 169 m2
Bedrooms: 2
385 000 EUR+VAT
2 278 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e9c/1088_820_2/ypm7nrw3l7o5s63gcdhf7ulydsf200na.jpeg
№ 214632
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 670 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/5c4/1088_820_2/mz4exu9odeorros4ai3yaq4dwlw86rvj.jpeg
№ 214631
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 573 EUR/m2
275 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2c4/1088_820_2/fnyl3rpt6m5qzqj3e7acoe797ywoajgd.jpeg
№ 214630
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 718 EUR/m2
№ 214628
Total area: 103 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
2 718 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9da/1088_820_2/2i2xfb5bwxx15os24ma2btln575zvnbv.jpeg
№ 209913
Total area: 175 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 255 m2
475 000 EUR+VAT
2 714 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/394/1088_820_2/bahho8qs4zl9zf1wr41ntwgsn1ti0e0j.jpeg
№ 209911
Total area: 199 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 268 m2
495 000 EUR+VAT
2 487 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/55d/1088_820_2/f1llxiqq2izps8bsrzm7ybwor1o1a9iy.jpeg
№ 209909
Total area: 202 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 275 m2
520 000 EUR+VAT
2 574 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7f3/1088_820_2/ubia9hptw46r1bhax0g9lxi3crdlz2vh.jpeg
№ 209908
Total area: 219 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 274 m2
520 000 EUR+VAT
2 374 EUR/m2