Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3d5/1088_820_2/3ia5di2tjplinfk1f5hdbzvl31qxu3i9.jpg
№ 205056
Total area: 92 m2
Bedrooms: 2
370 000 EUR
4 022 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/716/1088_820_2/2usqsm6xeyoaxiz1v5nrdrfff5rzykgc.jpg
№ 205050
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
385 000 EUR
4 053 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8b5/1088_820_2/i6ivwkinvmfzi42nnqjtuf37r58xlie3.jpg
№ 205051
Total area: 68 m2
Bedrooms: 1
272 000 EUR
4 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c40/1088_820_2/pyy75ax9kavpwl6vurrp9exz0dbkon6k.jpg
№ 205052
Total area: 68 m2
Bedrooms: 1
272 000 EUR
4 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/371/1088_820_2/35zhdslkj91og754cq0vb1yho4993iug.jpg
№ 205055
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
385 000 EUR
4 053 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1cf/1088_820_2/ac300yo41g0r7ukziid0a8q6k3dpnjvy.jpeg
№ 181839
Total area: 113 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 136 m2
539 000 EUR
4 770 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1d1/1088_820_2/u3iozz8agi995cvt7z0x2axb3yj0jh0m.jpeg
№ 181828
Total area: 116 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 298 m2
783 500 EUR
6 754 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e70/1088_820_2/3nx8clij9uiqzfchbucbzv1ktjl41qr7.jpeg
№ 181717
Sea view
Total area: 140 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 207 m2
527 000 EUR
3 764 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1e9/1088_820_2/b0bjslzz0a11afn7aa5aw331enfj65ul.jpeg
№ 172599
Total area: 271 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 343 m2
1 560 000 EUR+VAT
5 756 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6d2/1088_820_2/w1rc19s7jq5emfrie3nq4btc4kx0ytm5.jpg
№ 172598
Total area: 271 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 285 m2
1 510 000 EUR+VAT
5 572 EUR/m2
№ 172597
Total area: 271 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 298 m2
1 475 000 EUR+VAT
5 443 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/127/1088_820_2/7fgdqia1hgbpo3c8llg19yimwqcxhcjo.jpeg
№ 172595
Total area: 271 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 289 m2
1 398 000 EUR+VAT
5 159 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/778/1088_820_2/vqrgqvtqe3n84b4k5p439w8u213ncsas.jpeg
№ 172593
Total area: 271 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 278 m2
1 425 000 EUR+VAT
5 258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b65/1088_820_2/6cihmgzz4l2z8bg74vrm86ty4qdxeore.jpeg
№ 172583
Total area: 282 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 411 m2
1 700 000 EUR+VAT
6 028 EUR/m2
№ 172581
Total area: 212 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 286 m2
1 950 000 EUR+VAT
9 198 EUR/m2
№ 172574
Total area: 260 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 261 m2
1 878 000 EUR+VAT
7 223 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9cd/1088_820_2/wcsxglqk16g4ic2x0qqrd880u0u6ru11.jpeg
№ 172564
Total area: 260 m2
Bedrooms: 6
Plot Size: 233 m2
1 975 000 EUR+VAT
7 596 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e2/1088_820_2/rg74gsv9ygku4yb9nc6alffs4xcutcpl.jpg
№ 167944
Total area: 60 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 650 m2
260 000 EUR
4 333 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6da/1088_820_2/3osec3t8h7dws624ohle01d0glvk3e1m.jpeg
№ 197774
Coastal Designer Homes
Total area: 173 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 265 m2
650 000 EUR+VAT
3 757 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e6/1088_820_2/ldjvxxcu40bcgnlu4xd4zsdo8ok6sx2u.jpeg
№ 205838
Total area: 151 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 194 m2
587 000 EUR+VAT
3 887 EUR/m2