Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/30a/1088_820_2/ae2d37nt6iqdvg8r2cpgq2giskavyd8j.jpeg
№ 216812
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR
2 019 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f56/1088_820_2/tiv3bp6p16u641qa0jl7aw1bvw204ii3.jpg
№ 214878
Total area: 62 m2
Studio
Plot Size: 194 m2
450 000 EUR+VAT
7 258 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/128/y2qqaw2hbcm2cirqnp9i472m3m7jix3q.jpg
№ 214877
Total area: 80 m2
Bedrooms: 1
Plot Size: 266 m2
450 000 EUR+VAT
5 625 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/73c/1088_820_2/puwr9gekfwht1uld9y62s8kp0wxa2xhq.jpg
№ 214876
Total area: 62 m2
Studio
Plot Size: 174 m2
415 000 EUR+VAT
6 694 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0e2/1088_820_2/v6ljhtbhnexjqsbhhejv7g2x5iyax1uh.jpg
№ 214874
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 116 m2
525 000 EUR+VAT
4 688 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c72/1088_820_2/d2glf2sl9j4a9i7ixwkcpu3tv73k213c.jpeg
№ 212716
Total area: 188 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 310 m2
780 000 EUR+VAT
4 149 EUR/m2
980 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/0a7/1088_820_2/7jcxjjz164816g80hykadxbnsqfajul5.jpg
№ 212424
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
285 000 EUR+VAT
3 065 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/77e/1088_820_2/kr6n6ae1rho28h228netx9htw1dvcc17.jpg
№ 212422
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 957 EUR/m2
№ 212421
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 957 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0c4/1088_820_2/om46igt6m2b7uggkpsmiyzg7m35kre85.jpg
№ 212420
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 957 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/538/1088_820_2/0u653bw8y3cb3osmpio57siuetdouzia.jpg
№ 212419
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 957 EUR/m2
№ 212418
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 295 m2
425 000 EUR+VAT
2 576 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f22/1088_820_2/g9is01y70nx3ln9tytxz1rwci2qwkq75.jpg
№ 212414
Total area: 165 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 245 m2
410 000 EUR+VAT
2 485 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a3/1088_820_2/64abkxp0v4axahxtvylfbugwbd14filr.jpg
№ 211500
Guaranteed panoramic sea view!
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
430 000 EUR+VAT
4 433 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1e6/1088_820_2/nvsw22yo8bejheos3rufyiubjcezqh3y.jpg
№ 211499
Total area: 135 m2
Bedrooms: 3
525 000 EUR+VAT
3 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1c7/1088_820_2/myff3s1ea8bs8n4vi72k3r9qwcw97y4d.jpg
№ 211497
Total area: 135 m2
Bedrooms: 3
525 000 EUR+VAT
3 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/065/1088_820_2/q44x8d9jhm79r1er0muld0l5jps37gtv.jpg
№ 211491
Total area: 135 m2
Bedrooms: 3
525 000 EUR+VAT
3 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/da9/1088_820_2/zysvf0bpd3ww3suzp7rwwlnu36s7xlpz.jpg
№ 211486
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
430 000 EUR+VAT
4 388 EUR/m2
№ 211477
Sea view
Total area: 135 m2
Bedrooms: 3
525 000 EUR+VAT
3 889 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a3/1088_820_2/y79mh22in7thoz5sz51d5fxdotti5np1.jpeg
№ 210325
Total area: 145 m2
Bedrooms: 3
850 000 EUR
5 862 EUR/m2