Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a3/1088_820_2/y79mh22in7thoz5sz51d5fxdotti5np1.jpeg
№ 210325
Total area: 145 m2
Bedrooms: 3
850 000 EUR
5 862 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ee8/1088_820_2/q8egcyew61u31a0injr68byo9plqr6um.JPG
№ 210274
Total area: 567 m2
Plot Size: 760 m2
1 500 000 EUR
2 646 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/86f/1088_820_2/bprnedojsx962p2u2ngxkl32st0awq96.jpg
№ 209846
350 m to the sea
Total area: 325 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 464 m2
1 500 000 EUR+VAT
4 615 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0bb/1088_820_2/67l08hembbqujewa2rmamsequjvcoc1r.jpg
№ 209157
Modern new villa
Total area: 128 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 322 m2
550 000 EUR+VAT
4 297 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/943/1088_820_2/vflogstoou7at6rzq24eadye51bk6qeh.jpeg
№ 208419
Great location! 600m from the sea
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 170 m2
376 000 EUR
3 615 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b2d/1088_820_2/mgfin1jnuuxiuh5b2lxpngt6xfnh3709.jpeg
№ 208282
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 437 m2
945 000 EUR+VAT
4 257 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/de6/1088_820_2/rwofcnlxj27kzs0iif7h1xbke0vbiggh.jpg
№ 208526
Sea view villa
Total area: 195 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 440 m2
785 000 EUR
4 026 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/066/1088_820_2/3bujgclqkwtvbs0n7qxi76xbhh30aon6.jpg
№ 205112
Total area: 53 m2
Studio
190 000 EUR
3 585 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e70/1088_820_2/3nx8clij9uiqzfchbucbzv1ktjl41qr7.jpeg
№ 198872
Total area: 120 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 261 m2
539 650 EUR
4 497 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/9d0/1088_820_2/ubq23vhe0m055ux870rnmw21r0ye767q.jpg
№ 199310
Total area: 43 m2
Studio
195 000 EUR+VAT
4 535 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ef2/1088_820_2/wxg0cb3ibggiatlfhh4q7v4tpwknvixc.jpg
№ 199309
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
245 000 EUR+VAT
4 083 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/58d/1088_820_2/iko71ryikqsuieo2cjr008iqkr1aq1jr.jpg
№ 199308
Total area: 109 m2
Bedrooms: 2
420 000 EUR+VAT
3 853 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/13f/1088_820_2/levxszs9brp8mjej9pxh08350frwoj48.jpg
№ 211928
Total area: 75 m2
Bedrooms: 1
266 000 EUR+VAT
3 547 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/987/1088_820_2/9myp1xax7fjgvnmckrogf5dynvqv5vt5.jpg
№ 199304
Total area: 43 m2
Studio
185 000 EUR+VAT
4 302 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f6a/1088_820_2/1qf3p0o2yk3j43nr4ai53sc3fwcxivaj.jpg
№ 199303
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
244 000 EUR+VAT
4 067 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a8e/1088_820_2/ly7ae0j4mxwvln591p891ta0bl6fim9m.jpg
№ 199302
Total area: 60 m2
Bedrooms: 1
238 000 EUR+VAT
3 967 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/7a7/1088_820_2/jskwwf849q416gkowrs7nbp5vw70g1c3.jpg
№ 199300
Total area: 42 m2
Studio
180 000 EUR+VAT
4 286 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/475/1088_820_2/nzl1hmzum5rbuwc2wspswtzrh23w8v64.jpg
№ 199299
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
236 000 EUR+VAT
3 806 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fcf/1088_820_2/skjzlh48b1ynn0e0o94q7azanjnot149.jpg
№ 199297
Total area: 72 m2
Bedrooms: 1
270 000 EUR+VAT
3 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ce2/1088_820_2/ph6ad3e0m3sb1yigk3bs09glfiu3z87j.jpg
№ 199295
Total area: 43 m2
Studio
171 000 EUR+VAT
3 977 EUR/m2