Real estate in Nicosia - Walled Old City
Table
List
Map
№ 215794
№ 215793
№ 215792
Total area:
304 m2
Bedrooms:
3
1 443 000 EUR+VAT
4 747 EUR/m2
№ 215791
Total area:
306 m2
Bedrooms:
3
1 399 000 EUR+VAT
4 572 EUR/m2
№ 215790
Total area:
135 m2
Bedrooms:
2
605 000 EUR+VAT
4 481 EUR/m2
№ 215789
Total area:
169 m2
Bedrooms:
3
754 000 EUR+VAT
4 462 EUR/m2
№ 215788
Total area:
137 m2
Bedrooms:
2
585 000 EUR+VAT
4 270 EUR/m2
№ 215787
Total area:
169 m2
Bedrooms:
3
726 000 EUR+VAT
4 296 EUR/m2
№ 215785
Total area:
135 m2
Bedrooms:
2
565 000 EUR+VAT
4 185 EUR/m2
№ 215784
Total area:
169 m2
Bedrooms:
3
701 000 EUR+VAT
4 148 EUR/m2
№ 215782
Total area:
135 m2
Bedrooms:
2
536 000 EUR+VAT
3 970 EUR/m2
№ 215781
Total area:
169 m2
Bedrooms:
3
665 000 EUR+VAT
3 935 EUR/m2
№ 215779
№ 215778
Total area:
169 m2
Bedrooms:
3
604 000 EUR+VAT
3 574 EUR/m2
№ 215776
Total area:
169 m2
Bedrooms:
3
592 000 EUR+VAT
3 503 EUR/m2