Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/9f7/1088_820_2/gui9qwoslp58285d4xn4r4jzlgdoh8ss.jpg
№ 186249
Total area: 155 m2
Bedrooms: 3
310 000 EUR+VAT
2 000 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/3c7/1088_820_2/jhpwg1maosz62dklf35mtc3fei97bdli.jpg
№ 186209
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
305 000 EUR+VAT
2 020 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/373/1088_820_2/ldxfhe61ofmx1px6kdt9aqixy6h5uafb.jpg
№ 213854
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
455 000 EUR+VAT
2 473 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/12a/1088_820_2/h3c6tg903vthadpe6izv2belltcj3xfs.jpg
№ 213853
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
455 000 EUR+VAT
2 473 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/07f/1088_820_2/lr3w8ei9h7w3ykpimebuwm1kpe785ytj.jpg
№ 213856
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
455 000 EUR+VAT
2 473 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0bc/1088_820_2/t2n2fafdbu1wnbm72hyg2wn5iunkzcsy.jpg
№ 213855
Total area: 184 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 262 m2
455 000 EUR+VAT
2 473 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/49c/1088_820_2/n9lfl5mwxy3pxwudb9whe32ac6krtw4d.jpg
№ 213858
Total area: 198 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 304 m2
485 000 EUR+VAT
2 449 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3fb/1088_820_2/i1uwekemb8iuj3assjfmosyis90gl0iv.jpg
№ 213857
Total area: 209 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 305 m2
495 000 EUR+VAT
2 368 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/605/1088_820_2/u0btflke55am2u4q693gt1cfbynxxm44.jpeg
№ 196885
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 265 m2
315 000 EUR+VAT
2 100 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8f7/1088_820_2/2whchigb4u1qa25e1p4qxrw0tg2oa9gc.jpeg
№ 196883
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 265 m2
315 000 EUR+VAT
1 969 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/099/1088_820_2/1fygba6nliunspgried07g1z5ci5op0p.jpg
№ 200026
Total area: 200 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 545 m2
500 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e21/1088_820_2/6clz7l7j1md22ml7zbr0lytzevu8c0sp.jpeg
№ 166011
Total area: 207 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 216 m2
345 000 EUR
1 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a5e/1088_820_2/zq26wqdb1c431deqjdzw95svvcs3daux.jpeg
№ 165909
Total area: 145 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR
2 414 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/860/1088_820_2/1xlnjt7cpb4mby0q6t749zrjimbgqkxs.jpg
№ 150133
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
345 000 EUR+VAT
2 156 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a3e/1088_820_2/iyq04w304vziiwsas4k5vjnba0n9mohh.jpg
№ 150132
Total area: 160 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 270 m2
345 000 EUR+VAT
2 156 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/0ec/g62jc4ch38g92qin5vsny5n22mohg2s8.jpeg
№ 127540
Plot Size: 809 m2
67 000 EUR+VAT
83 EUR/m2
№ 127538
Plot Size: 832 m2
65 000 EUR+VAT
78 EUR/m2
№ 127537
Plot Size: 957 m2
74 000 EUR+VAT
77 EUR/m2
№ 127536
Plot Size: 957 m2
74 000 EUR+VAT
77 EUR/m2
№ 127535
Plot Size: 848 m2
66 000 EUR+VAT
78 EUR/m2