Real estate in Nicosia - Geri
Table
List
Map
№ 215046
№ 211577
Everything is included, with appliances.
Total area:
156 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
232 m2
450 000 EUR+VAT
2 885 EUR/m2
№ 209243
№ 209242
№ 209241
№ 209239
№ 209238
№ 209237
№ 209236
№ 209235
№ 209234
№ 209217
№ 209152
№ 216505
Total area:
179 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
280 m2
330 000 EUR+VAT
1 844 EUR/m2
№ 216502
Total area:
176 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
280 m2
330 000 EUR+VAT
1 875 EUR/m2
№ 216501
Total area:
183 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
286 m2
335 000 EUR+VAT
1 831 EUR/m2
№ 216499
Total area:
183 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
285 m2
335 000 EUR+VAT
1 831 EUR/m2
№ 213851
Total area:
300 m2
Bedrooms:
5
Plot Size:
847 m2
1 500 000 EUR+VAT
5 000 EUR/m2
№ 198550
№ 196886
Total area:
150 m2
Bedrooms:
3
Plot Size:
265 m2
315 000 EUR+VAT
2 100 EUR/m2