Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/24a/1088_820_2/fpiaqth3zchatnof2rzp7j1t4p71f1qr.jpeg
№ 218499
Total area: 250 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 560 m2
570 000 EUR
2 280 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/862/1088_820_2/8cjebd20zs7kn2ilgx0tfu2dd01ywcqp.jpg
№ 218258
Total area: 85 m2
Bedrooms: 1
275 000 EUR+VAT
3 235 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f05/1088_820_2/9o1gl6o7m3ojekrxmggvy5b7gpenuuk4.jpg
№ 218254
Total area: 153 m2
Bedrooms: 2
395 000 EUR+VAT
2 582 EUR/m2
№ 218253
Total area: 151 m2
Bedrooms: 2
395 000 EUR+VAT
2 616 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/acb/1088_820_2/waruk2yrtyju400jiz14f3avjjaytp7j.jpg
№ 218250
Total area: 89 m2
Bedrooms: 2
315 000 EUR+VAT
3 539 EUR/m2
№ 218246
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
295 000 EUR+VAT
3 041 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/af8/1088_820_2/fye7oqio7kvly5zz7zouto8mi5a41s7c.jpg
№ 218243
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
290 000 EUR+VAT
2 843 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/04f/1088_820_2/x313lefui2garjn75o1416mdn49h61lk.jpeg
№ 218028
Total area: 300 m2
Bedrooms: 7
Plot Size: 279 m2
1 000 000 EUR
3 333 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8c1/1088_820_2/s0erdx8fpbhdkyvf2f60tla25rpdkj16.jpeg
№ 217145
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
360 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/2ac/1088_820_2/59wc5xr7cdlay4khtiig2vy2i57re0b6.jpeg
№ 217144
Total area: 138 m2
Bedrooms: 2
360 000 EUR+VAT
2 609 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/60e/2oxg25e9d4jmb9zcjfxpl5h67nl6mkqq.jpeg
№ 217143
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 048 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/108/0pap8z5wzadceetebyxhi4dlbl8vboau.jpeg
№ 217142
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR+VAT
3 048 EUR/m2
№ 217141
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
305 000 EUR+VAT
2 905 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/4d9/1088_820_2/pypinzbwk726xhy9qzus41ob9rtnxdzt.jpeg
№ 217137
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
305 000 EUR+VAT
2 905 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb4/1088_820_2/w0tiogkci2vkdg0b8q6qaup9x9t11ahk.jpeg
№ 216793
Total area: 106 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 547 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/89b/1088_820_2/5l587mee88cvvt1ty9sfn6btuz7u45l5.jpeg
№ 216658
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a22/1088_820_2/5y623slcnyhh2wlddvbto47wr47w023q.jpeg
№ 216615
Plot Size: 270 m2
130 000 EUR
481 EUR/m2
№ 214470
Total area: 142 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
2 465 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/fd5/1088_820_2/o4hwbb7xv53dx4dt935xdo3b1db1vafp.jpeg
№ 211871
Total area: 220 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 570 m2
950 000 EUR
4 318 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/148/1088_820_2/uzuh4cnkf9tv6ouxqs5ro6veuyobhtvv.jpg
№ 211016
Total area: 307 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 303 m2
940 000 EUR+VAT
3 062 EUR/m2