Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/c9e/1088_820_2/ag90ykys0e769y6vsyundezfu4x2pobc.jpeg
№ 210652
Total area: 267 m2
Bedrooms: 3
2 190 000 EUR+VAT
8 202 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/042/vvvfbckue5q093koso0n0injgszxdmyl.jpeg
№ 206970
Plot Size: 738 m2
990 000 EUR
1 341 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/777/1088_820_2/zgzbsqhjtak0enq5iqdyng1qj2g6nbqw.jpg
№ 187041
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
320 000 EUR
3 265 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e97/1088_820_2/iws89rgr5wdgemkl3jd3cqqkaoefbogv.jpeg
№ 210642
Total area: 95 m2
Bedrooms: 1
1 180 000 EUR+VAT
12 421 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a57/1088_820_2/qbeea7q9avpe23t5o3y6uypfrscrbf1y.jpeg
№ 210649
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
2 038 000 EUR+VAT
9 180 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e66/1088_820_2/94um5ct9c8iukee5t1r1z0exkyhxp6na.jpeg
№ 210648
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
1 995 000 EUR+VAT
8 986 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/238/1088_820_2/mlan9bpjfzgnplc8byyxip4o7cklgyze.jpeg
№ 210647
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
1 875 000 EUR+VAT
8 446 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/45b/1088_820_2/0761be3kzbcumsfotf0zhixgtahiao4h.jpeg
№ 210644
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
1 798 000 EUR+VAT
8 099 EUR/m2
№ 210651
Total area: 267 m2
Bedrooms: 3
2 850 000 EUR+VAT
10 674 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/086/1088_820_2/mry8oc39ecnm2t1v7ywz9jrjv4ep7cj0.jpg
№ 210650
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
2 105 000 EUR+VAT
9 482 EUR/m2
№ 210653
Total area: 325 m2
Bedrooms: 3
3 788 000 EUR+VAT
11 655 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/37b/0av5z8mmyj90705437p7wc2gfu2rwf87.jpeg
№ 178582
Commercial plot
Plot Size: 554 m2
1 100 000 EUR
1 986 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ca1/1088_820_2/gewjz633ng93ooplvy196bsmdp9annut.jpg
№ 73458
Plot Size: 591 m2
850 000 EUR+VAT
1 438 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8fc/1088_820_2/8izi5qzn6vrfa904i6omq3c36xvpy4c2.jpg
№ 173008
Total area: 200 m2
Bedrooms: 3
550 000 EUR+VAT
2 750 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/960/1088_820_2/a2t9m301fur5kryp1iddd8wm0zdoowez.jpg
№ 151300
Total area: 111 m2
Bedrooms: 3
495 000 EUR+VAT
4 459 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ee1/1088_820_2/tyyzd4e8kcve9z10vvuaj4igrkh1v43d.jpg
№ 210646
Total area: 222 m2
Bedrooms: 3
1 832 000 EUR+VAT
8 252 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1cb/1088_820_2/w8j8z8btsp1tkp5qwfh3t82iva5mqd5x.jpg
№ 203966
New premium project
Total area: 185 m2
Bedrooms: 3
1 821 000 EUR+VAT
9 843 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b7b/1088_820_2/a0zkbxxd124w11wak124bhp7xul53i16.jpg
№ 203970
New premium project
Total area: 185 m2
Bedrooms: 3
1 897 000 EUR+VAT
10 254 EUR/m2
№ 203973
New premium project
Total area: 151 m2
Bedrooms: 3
1 539 000 EUR+VAT
10 192 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/380/1088_820_2/b0sjny0s8s76p1j7yfn036usw5i5yvfm.jpg
№ 203967
New premium project
Total area: 75 m2
Bedrooms: 1
845 000 EUR+VAT
11 267 EUR/m2