Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/75c/6w3wboxxgtiumqnj6ftcexezkspg4lps.jpg
№ 217443
Total area: 51 m2
Bedrooms: 1
195 000 EUR
3 824 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/329/1088_820_2/avc0l9nckz50bjqu7t1jq2pl4gn8lfpi.jpg
№ 217242
Total area: 114 m2
Bedrooms: 2
440 000 EUR+VAT
3 860 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/147/1088_820_2/ik5gj7kvdjyp2rfvedkhvzrty7b8txl1.jpeg
№ 216387
Total area: 5633 m2
Plot Size: 1444 m2
27 000 000 EUR+VAT
4 793 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/249/g1xfewbe2f63ul2bd373n3xmzv6p0mya.jpg
№ 215868
Total area: 110 m2
Bedrooms: 2
Plot Size: 167 m2
370 000 EUR
3 364 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/294/vfgd3kz3n3aiw0v09awpd68axx3qf1pq.jpeg
№ 213411
Total area: 1283 m2
Plot Size: 583 m2
9 500 000 EUR
7 405 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/884/79owyjr0sso0doqwsnmt56zdlgi3bz1n.jpg
№ 213387
Plot Size: 167 m2
370 000 EUR
2 216 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/f3d/fgsu5oj6bst5cl39qpunj5wc1gz5q3ec.jpeg
№ 213236
Total area: 130 m2
Bedrooms: 3
395 000 EUR
3 038 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/879/1088_820_2/pp5jisar073i3omu7m8twsdfep4e7i88.jpg
№ 211780
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
745 500 EUR+VAT
7 100 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/uf/eb3/6fs9txuf4zazw8ygajudpu034v51hvn0.jpg
№ 211779
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
464 000 EUR+VAT
7 484 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/730/1088_820_2/rdkt8c2nvkf1a4z96kue8e36cw3dtq92.jpg
№ 211778
Total area: 104 m2
Bedrooms: 2
806 500 EUR+VAT
7 755 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ade/1088_820_2/qs1po9quv0z7dbmsu5ifxw43zoee2d91.jpg
№ 210517
Total area: 224 m2
Bedrooms: 4
990 000 EUR+VAT
4 420 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cfc/1088_820_2/31630cdww78jkfs4dp2d1rbucql109ep.jpeg
№ 210515
Total area: 56 m2
Bedrooms: 1
327 000 EUR
5 839 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/bf9/1088_820_2/tt1tainaxewn75fle8pyoduwmu7mjpmu.jpg
№ 210271
Total area: 258 m2
Bedrooms: 3
980 000 EUR+VAT
3 798 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/3ec/1088_820_2/vofovx72bwxkz7iiuneahfqrbawkfp01.jpg
№ 210270
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
490 000 EUR+VAT
4 375 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/533/1088_820_2/vt9d7tyiavjicqxnu9ho39j6quzau3lv.jpeg
№ 210267
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
490 000 EUR+VAT
4 851 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/704/1088_820_2/b6tuqfcy23pqs0vpk50bu07lz371ra4q.jpeg
№ 210266
Total area: 107 m2
Bedrooms: 2
480 000 EUR+VAT
4 486 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/a00/1088_820_2/hw4u4nex01idwhxwk5fs5uyxl80ruk7l.jpg
№ 210265
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
480 000 EUR+VAT
4 948 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/632/1088_820_2/2uea4wyy95ihjw4tq06tw838kbq5ejm7.jpg
№ 210264
Total area: 95 m2
Bedrooms: 2
480 000 EUR+VAT
5 053 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0ca/1088_820_2/u9257qckr5ra5bf73hx3p4f1fkglw1d9.jpeg
№ 210263
Total area: 112 m2
Bedrooms: 2
460 000 EUR+VAT
4 107 EUR/m2
№ 210262
Total area: 105 m2
Bedrooms: 2
460 000 EUR+VAT
4 381 EUR/m2