Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1fb/1088_820_2/3agw7rg47116krcr3p8094ozz7dckl6g.jpg
№ 217659
Total area: 125 m2
Bedrooms: 2
220 000 EUR+VAT
1 760 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/477/1088_820_2/y5fmrsbhh7r05ni7r82dz6jbw7203xz1.jpg
№ 217658
Total area: 101 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
1 881 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/929/1088_820_2/iglcqvih63l4q6ncefq4t2vni29484ef.jpg
№ 217657
Total area: 59 m2
Bedrooms: 1
140 000 EUR+VAT
2 373 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e4c/1088_820_2/t31wi4tlsvomqcbja5c5okkpnoud3hxl.jpg
№ 217654
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
190 000 EUR+VAT
1 959 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/cd1/1088_820_2/4pdi3r4mj69ozc7wi2nl6cofa2jmojwf.jpg
№ 215745
Total area: 141 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 146 m2
340 000 EUR+VAT
2 411 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/b12/1088_820_2/1c95z29p818tv6p05oddon0zh6bl745n.jpeg
№ 197744
Total area: 150 m2
Bedrooms: 3
Plot Size: 235 m2
360 000 EUR+VAT
2 400 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/1a7/1088_820_2/hvwtm1me4ulat7jquyar5fceogafjkv7.jpg
№ 197294
Total area: 127 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
2 165 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6c1/1088_820_2/ojqoqdj4cbn71egzi4lbg9ek16az0eol.JPG
№ 197285
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
300 000 EUR+VAT
2 174 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/49f/1088_820_2/sf2bb2n6tejctpqfk1ctqdsyy6nmbhg0.jpg
№ 193493
Total area: 200 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 249 m2
360 000 EUR
1 800 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/de3/1088_820_2/wtanzo8s9k889bno2j5zsldj0kpfw5y9.jpg
№ 177916
Total area: 156 m2
Bedrooms: 2
275 000 EUR+VAT
1 763 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ed1/1088_820_2/8wp7a4prp8yusfmr3d8jtgpyfqizjttl.jpg
№ 177915
Total area: 162 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
1 667 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f27/1088_820_2/wsmuhs20t4jit2w0e9ayewwgdb9dv9oa.jpg
№ 177914
Total area: 167 m2
Bedrooms: 2
280 000 EUR+VAT
1 677 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ee0/1088_820_2/8hm4vnb7s4j27whzvufehrupicm25eq6.jpg
№ 177913
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
2 250 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/398/1088_820_2/02qyzb19k02km2q0vychnopui7gd5ons.jpg
№ 177912
Total area: 97 m2
Bedrooms: 2
209 000 EUR+VAT
2 155 EUR/m2
220 000 EUR
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/8b3/1088_820_2/04tz1665qzo0uw96okeviqiinsr5nyhd.jpg
№ 177911
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
2 255 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/d01/1088_820_2/mtflqts0m1knca0hxgb82l1pliytb2yu.jpg
№ 177875
Total area: 77 m2
Bedrooms: 1
170 000 EUR+VAT
2 208 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/75c/1088_820_2/bmyui9dyg1nv4wuci1fw8jeztnrcldp5.jpg
№ 135376
Total area: 178 m2
Bedrooms: 3
240 000 EUR+VAT
1 348 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/0a3/1088_820_2/9qu00lhr5v5lrrgikfpgbho01xrb1ye6.jpg
№ 135375
Total area: 179 m2
Bedrooms: 2
230 000 EUR+VAT
1 285 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6fe/1088_820_2/ewm8orlazuc6twm0iuil0jp86um3v64e.jpg
№ 135372
Total area: 155 m2
Bedrooms: 2
225 000 EUR+VAT
1 452 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/782/1088_820_2/koajs2b5uggl6wtcjhx7xlto13315z8d.jpg
№ 169903
Total area: 168 m2
Bedrooms: 2
240 000 EUR+VAT
1 429 EUR/m2