Total area
m2
m2
View
Year of construction
Price per m2
Additional
Table
List
Map
Date
Rating
Price
https://dom.com.cy/upload/uf/3c2/0xbw1nwmkvyurnej8ure4nllppsfdhw4.jpeg
№ 216541
Total area: 119 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
2 059 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/154/1088_820_2/4ic8jpgs2nmks819kj9bafemltmd950k.jpg
№ 216540
Total area: 127 m2
Bedrooms: 2
245 000 EUR+VAT
1 929 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/6fe/1088_820_2/1ijuk8wsxjskle9xvg501o8i99j9bsir.jpg
№ 216539
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
294 000 EUR+VAT
2 130 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/eb1/1088_820_2/17y3duwmg788ohbzm1e1o4a8q2zl1h1i.jpg
№ 216524
Total area: 138 m2
Bedrooms: 3
289 000 EUR+VAT
2 094 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/959/1088_820_2/8yhvmt346kbfv5fextk07q4spoul6obf.jpeg
№ 211272
Total area: 62 m2
Bedrooms: 1
165 000 EUR+VAT
2 661 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f16/1088_820_2/92ho2y9ngl25llke5ggadljnqxdsdxlq.jpeg
№ 210849
Total area: 152 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 394 m2
315 000 EUR
2 072 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/f5e/1088_820_2/xqsocd84e0swyeny5wudxfboumze713g.jpg
№ 207828
Total area: 130 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 220 m2
270 000 EUR
2 077 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/40b/1088_820_2/932aw9ucpmp3w6vh9l49g8ecwed5gyz0.jpeg
№ 203160
Plot Size: 716 m2
429 000 EUR
599 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/ebb/1088_820_2/z4mlngzpxk1zxys01l68cp9dta3mv9st.jpg
№ 194337
Total area: 250 m2
Bedrooms: 4
Plot Size: 331 m2
350 000 EUR
1 400 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/2da/1088_820_2/luv6id7kc1b6ve2tsb6lztezv66l0n31.jpg
№ 193023
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 500 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/531/1088_820_2/1vesh6ofmbif3r8z13sid6iu25b59016.jpg
№ 193021
Total area: 99 m2
Bedrooms: 2
270 000 EUR+VAT
2 727 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/iblock/ee3/1088_820_2/pnk2bbzdh7q1hrrxmgfa36mlxhlbjc8o.jpg
№ 193019
Total area: 108 m2
Bedrooms: 2
265 000 EUR+VAT
2 454 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/e97/1088_820_2/51sfpczw5gzfhww0m5wd9ykzulriqvin.jpg
№ 213477
Total area: 136 m2
Bedrooms: 3
420 000 EUR+VAT
3 088 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/770/1088_820_2/c5iyw5pk3gebrxp783i3dw61iecix0qv.jpg
№ 213476
Total area: 144 m2
Bedrooms: 3
385 000 EUR+VAT
2 674 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/36d/1088_820_2/8vsevgaunh0w9sygzvfi8v8s88n7gltm.jpg
№ 213475
Total area: 179 m2
Bedrooms: 3
350 000 EUR+VAT
1 955 EUR/m2
№ 213474
Total area: 100 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 150 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/418/1088_820_2/bib06weihja44y6asxnu0pcfsqsykpp4.jpg
№ 213473
Total area: 94 m2
Bedrooms: 2
210 000 EUR+VAT
2 234 EUR/m2
№ 213472
Total area: 102 m2
Bedrooms: 2
215 000 EUR+VAT
2 108 EUR/m2
https://dom.com.cy/upload/resize_cache/uf/737/1088_820_2/ml1lrc7yvyuevb2yjsa1jzd2hxxahco2.jpg
№ 213471
Total area: 98 m2
Bedrooms: 2
205 000 EUR+VAT
2 092 EUR/m2
№ 213469
Total area: 93 m2
Bedrooms: 2
200 000 EUR+VAT
2 151 EUR/m2